DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kalp Rahatsızlığı Bulunan Öğrenci Ömer Deniz Erişge´ne Arkadaşlarından Büyük Jest

Kalp Rahatsızlığı Bulunan Öğrenci Ömer Deniz Erişge´ne Arkadaşlarından Büyük Jest
Kalp Rahatsızlığı Bulunan Öğrenci Ömer Deniz Erişge´ne Arkadaşlarından Büyük Jest

100. Yıl Mehmetçik Ortaokulu’nda kalp rahatsızlığı bulunan ve yürüme güçlüğü çeken 8. sınıf öğrencisi Ömer Deniz Erişgen’in okula geliş gidişlerinde rahata kavuşması için, okul ve yardımsever dayanışması ile temin edilen üç tekerlekli elektrikli bisiklet öğrencinin anne ve babası, okul arkadaşları ve öğretmenlerinin hazır bulunduğu törenle İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz tarafından hediye edildi.

 

Törene katılanlara kısa bir konuşma yapan Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ;

“Yanımda bulunan Ömer kardeşinize bir sürpriz yapmışlar. Sağlık problemleri var ama en kısa sürede inşallah çaresi bulunacak ve buna ihtiyacı kalmayacak. Keşke ihtiyacı olmasaydı ama var ve bu paylaşım yoluyla okul, çevre, öğretmenler, velilerce  gerçekleştirildi. Emeği geçen herkese, okul müdürüne, öğretmenlere  teşekkür ediyorum. Öğrencimizin kazasız belasız okula gelip gitmesini temenni ediyorum. Bizim amacımız çocuklarımıza güvenli, hijyenik okullarda eğitim öğretim yaptırmaktır. Ayrıca canımız dediğimiz sevgili çocuklarımızın başarısını en üst seviyeye çıkarmaktır, biz bunun için buradayız. Sevgili yavrumuza başarılar diliyor hepinize sağlıklı mutlu başarılı günler diliyorum.” dedi.

 

Ömer Deniz Erişgen ise arkadaşlarına ve öğretmenlerine hitaben “ Çok heyecanlıyım ve mutluyum. Emeği geçen öğretmenlerime ve herkese teşekkür ediyorum. Hepinize derslerimde başarılı olacağıma söz veriyorum.” dedi.

  

 Tören üç tekerlekli elektrikli bisikletin anahtarının takdimi ve toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

 

 

 Engelli Öğrenciye Bisiklet

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.