DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırseverler Ortaokuluna Bir Destekte Hayırsever Avukat Mehmet Harktı’dan

Hayırseverler Ortaokuluna Bir Destekte Hayırsever Avukat Mehmet Harktı’dan
Hayırseverler Ortaokuluna Bir Destekte Hayırsever Avukat Mehmet Harktı’dan

Denizlili Hayırsever Avukat Mehmet Harktı, Merkezefendi İlçesi Servergazi Mahallesinde 3 milyon liraya mal olması planlanan ve imece usulü ile yapılacak olan ‘Hayırseverler Ortaokulu’na 100 bin lira bağışta bulundu. Hayırsever Harktı’nın ismi yaptırılacak olan okuldaki bir sınıfa verilecek.

 

Protokol imza törenine Valimiz Şükrü Kocatepe, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Hayırsever Avukat Mehmet Harktı katıldı.

 

Hayırsever Avukat Mehmet Harktı, Hayırseverler Ortaokulu’na katkıda bulunmaktan mutlu olduğunu, buna vesile olan Sayın Valimize ve İl Milli Eğitim Müdürümüze ne kadar teşekkür etsem azdır diyerek, protokolün hayırlı olmasını diledi.

 

Valimiz Şükrü Kocatepe ise protokolün hayırlı olmasını dileyerek şunları söyledi; “Bugün Hayırseverler Ortaokulu kampanyasına Sayın Avukat Mehmet Harktı Bey’de katıldı. Kendilerine teşekkür ediyorum. Denizli’mizin Milli Eğitimine yaptıkları bu önemli katkıdan dolayı şükranlarımı sunuyorum. Hayırseverimiz ailecek eğitimci oldukları için bu konuda daha özverili davranıyorlar. Tekrar teşekkür ediyor, sağlıklı, hayırlı ve uzun ömürler diliyorum. İşlerinde de bol ve bereketli kazançlar diliyorum” dedi.

 

Merkezefendi İlçesi Servergazi Mahallesinde yaptırılacak olan Hayırseverler Ortaokulu bodrum+zemin+3 kattan oluşacak. 24 derslikli olacak olan okul toplamda 3 milyon TL’ye mal olacak. Okulun yapımı için hayırseverler 100 bin lira katkıda bulunabilecek ve her hayırseverin ismi bir sınıfa verilecek.

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.