DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırseverler Ortaokuluna 13. Destek Hayırsever İşadamı Öztürk Taştan’dan

Hayırseverler Ortaokuluna 13. Destek Hayırsever İşadamı Öztürk Taştan’dan
Hayırseverler Ortaokuluna 13. Destek Hayırsever İşadamı Öztürk Taştan’dan

Merkezefendi İlçesi Servergazi Mahallesinde 3 milyon liraya mal olması planlanan ve imece usulü ile yapılacak olan ‘Hayırseverler Ortaokulu’na destek tüm hızıyla devam ederken, Hayırsever İşadamı Öztürk Taştan ile bugün imzalanan protokol ile birlikte katkı sağlayan hayırsever sayısı 13’e ulaşmış oldu.

 

Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen protokol imza törenine Valimiz Şükrü Kocatepe, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Hayırsever İşadamı Öztürk Taştan katıldı.

 

İmza töreninde konuşan Hayırsever İşadamı Öztürk Taştan, Hayırseverler Ortaokulu’nun yapımında bir tuğla da kendilerinin katkısı olmasından dolayı mutlu olduklarını ifade ederek; “Firmamız ve Öztürk Taştan olarak Denizli eğitimine katkı sağlamayı düşündük. Bizimde bu çorbada tuzumuz olsun istedik. Denizlimiz için hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

Valimiz Şükrü Kocatepe ise protokolün hayırlı olmasını dileyerek, “Bildiğiniz gibi Hayırseverler Ortaokulunun yapımı ile ilgili başlatılan kampanyaya bugün 13. Hayırseverimiz olarak Öztürk Taştan Beyefendi katılıyorlar. Eğitime yaptıkları bu katkıdan dolayı kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Denizli Milli Eğitimimizin güçlenmesi konusunda Denizli’deki hayırseverlerimiz bize çok önemli destekler veriyorlar. Öztürk Bey bugün imzalanan protokol çerçevesinde okulumuzda bir dershane yapmak üzere bize katkı sağlayacaktır. Ben kendilerinin, gelirlerinin, kazançlarının ve ömürlerinin bereketli olmasını diliyorum. Allah kendilerine sağlıklı, hayırlı ve uzun ömürler versin. Tekrar teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

 

Merkezefendi İlçesi Servergazi Mahallesinde yaptırılacak olan Hayırseverler Ortaokulu bodrum+zemin+3 kattan oluşacak. 24 derslikli olacak olan okul toplamda 3 milyon TL’ye mal olacak. Okulun yapımı için hayırseverler 100 bin lira katkıda bulunabilecek ve her hayırseverin ismi bir sınıfa verilecek.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.