DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Öncesi Eğitim Müdürleri Toplantısı

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, okul öncesi eğitim müdürleri ile bir araya geldi.
Okul Öncesi Eğitim Müdürleri Toplantısı

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, okul öncesi eğitim müdürleri ile bir araya geldi.

 

Zübeyde Hanım Anaokulunda yapılan toplantıya Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Pamukkale İlçe Millî Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan, Merkezefendi İlçe Millî Eğitim Müdürü Adem Kılınç, Şube Müdürü Mustafa Vural ve anaokulu müdürleri katıldı.

 

“Biz sizlerden aldığımız güçle görev yapıyoruz” diyerek konuşmasına başlayan Müdür Oğuz “Tüm kurumlarımızda sağlıklı ve güvenli ortamlarda eğitim öğretim yapılması tek amacımızdır. Okullarımızın fiziki durumlarını mükemmelleştirmek için durmadan çalışıyoruz. Planlamalarımızı yaparak yatırım programlarını oluşturuyoruz. Aynı zamanda hayırseverler ve devlet desteği ile modern eğitim kurumları inşa ediyoruz. Sizlerle birlikte el ele, kol kola Denizli’deki güzelliklere imza atmak istiyoruz.

 

Gelişim çağında olan yavrularımızın beslenmeleri son derece önemli. Anaokullarımızda çocuklarımızın dengeli beslenme programlarının titizlikle hazırlanıp sağlıklı bir şekilde yetişmelerini sağlamalıyız.

 

Öğrencilerimiz anne ve babaları tarafından okula teslim edildikleri andan itibaren ders bitimine kadar bizim emanetimizdir. Onlar için güvenli eğitim ortamları oluşturarak,  gözünüz gibi korumalı ve akşam ailelerine teslim etmelisiniz.

 

Okul öncesi eğitimde okullaşma oranının artırılması ve devamın sağlanması açısından yoğun çaba sarf etmelisiniz. Okul öncesi eğitimin kalitesinin artırılması ve karşılaşılan sorunlara en hızlı çözüm oluşturulması açısından gerçekleştirmiş olduğumuz toplantıları daha da sıklaştıracağız.” dedi.

 

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un konuşmasının ardından çalışmalarda birlik ve beraberliğinin sağlanması açısından Şube Müdürü Mustafa Vural tarafından bilgilendirmeler yapıldı.Toplantı

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.