DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Öğrenen Lider Öğretmen" Seminerleri Başladı

"Öğrenen Lider Öğretmen"  Seminerleri Başladı


İlimizde görev yapan yönetici ve öğretmenlerin mesleki gelişimlerine yönelik hizmetiçi eğitimlerin düzenlenmesi amacıyla Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV)’la yapılan protokol doğrultusunda “Öğrenen Lider Öğretmen” seminerleri başladı.

 

Adil Demireren Mustafa Musoğlu İlkokulu’nda ÖRAV eğitmenleri Erdal Sayi ve Aytekin Kılınç tarafından verilen seminere Şube Müdürü Mustafa Vural, Okul Müdürü Cengiz Sarıca, okul idarecileri ve öğretmenler katıldı.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz 09.00-17.00 saatleri arasında iki gün süre ile gerçekleştirilen seminerin ilk günü idareci ve öğretmenleri yalnız bırakmadı.

 

Gönüllülük esasına göre yapılan bu seminerlere öğretmen ve idarecilerimizin gösterdiği yoğun ilgiden duyduğu memnuniyetini dile getiren Müdür Oğuz “Eğitim yöntemlerindeki yeniliklerin ve değişen metotların uygulanmasında ve eğitimcilerimizin mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla sivil toplum kuruluşlarımızla ortaklaşa çalışmalarımız oluyor. Tüm çabalarımız geleceğimiz olan çocuklarımızın hayata en iyi şekilde hazırlanmalarıdır” dedi.

 

İki gün boyunca konuları çok zevkli, eğlenceli ve uygulamalı bir şekilde işleyen öğretmenler; var olan bilgi ve becerilerine, öğretmenlik mesleklerinin gelişmesine katkı sağladılar. Böylece öğretmenlerimiz uluslararası kabul görmüş son ve güncel eğitim öğretim tekniklerini kazanmış oldular. 

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.