DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırseverler Ortaokuluna Bir Destekte Hayırsever İşadamı Osman Aydınlı’dan

Hayırseverler Ortaokuluna Bir Destekte Hayırsever İşadamı Osman Aydınlı’dan
Hayırseverler Ortaokuluna Bir Destekte Hayırsever İşadamı Osman Aydınlı’dan

Denizlili Hayırsever İşadamı Osman Aydınlı, Merkezefendi İlçesi Servergazi Mahallesinde 3 milyon liraya mal olması planlanan ve imece usulü ile yapılacak olan ‘Hayırseverler Ortaokulu’na 100 bin lira bağışta bulundu. Hayırsever Aydınlı’nın ismi yaptırılacak olan okuldaki bir sınıfa verilecek.

 

Protokol imza törenine Valimiz Şükrü Kocatepe, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal ve Hayırsever İşadamı Osman Aydınlı katıldı.

 

İmza töreninde konuşan Hayırsever İşadamı Osman Aydınlı, hayırseverlerin yardımı ile yapılacak olan okula kendisinin de destek olmasının mutluluğunu yaşadığını söyleyerek, okulun yapımında emeği olan Valimiz Şükrü Kocatepe ve İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’a teşekkür etti.

 

Valimiz Şükrü Kocatepe ise, Hayırseverler Ortaokulu’na katkıda bulunan hayırseverlerimize teşekkür ederek, “Hayırseverlerimiz okulumuzun yapımı için desteklerini esirgemiyorlar. Denizli insanı müteşebbisliğini ve yardımseverliğini her fırsatta gösterdiği gibi bu okulumuzun yapımında da gösteriyor. Bugün protokolü imzaladığımız Hayırsever İşadamımız Osman Aydınlı ve tüm Hayırseverlerimize verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Merkezefendi İlçesi Servergazi Mahallesinde yaptırılacak olan Hayırseverler Ortaokulu bodrum+zemin+3 kattan oluşacak. 24 derslikli olacak olan okul toplamda 3 milyon TL’ye mal olacak. Okulun yapımı için hayırseverler 100 bin lira katkıda bulunabilecek ve her hayırseverin ismi bir sınıfa verilecek.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.