DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Tavas Karahisar Lisesi İnşaatını Gezdi

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Tavas Karahisar Lisesi İnşaatını Gezdi
İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Tavas Karahisar Lisesi İnşaatını Gezdi

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, yapımına 2011 yılında Karahisar Belediyesi ve Karahisar Kasabası Lise Binası Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından başlanılan 12 derslikli lise binasının inşaatını Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol ile gezdi.

 

Tavas İlçesi Karahisar Mahallesinde inşaatı yarım kalan lise binasının en kısa zamanda tamamlanarak eğitime kazandırılması için çalıştıklarını belirten  İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz “İlimiz genelinde yeni yapılan ve yapılmakta olan okullar devletimizin eğitim öğretime verdiği önemi gözler önüne seriyor. Sayın Valimiz, belediyelerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız ve hayırseverlerimizin de desteği ile Denizli Eğitiminde Hedefimiz 2023” dedi.

 

Dernek ve yerel belediye tarafından çeşitli sebeplerle tamamlanamayan Karahisar Lise binasının Millî Eğitim Bakanlığı tarafından ikmal ödeneği İlimiz Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığına (YİKOB)  gönderilmiş olup keşif güncellemeleri İl Millî Eğitim Müdürlüğü teknik heyetince yapılmaktadır. Okul  inşaatının tamamlanması için ihalesi (YİKOB) tarafından yapılacaktır.

 

 Tavas Karahisar LisesiTavas Karahisar LisesiTavas Karahisar LisesiTavas Karahisar Lisesi

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.