DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul-Kurum Müdürleri Hizmetiçi Eğitimde

Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğüne bağlı resmi eğitim kurumlarında görevli okul ve kurum müdürleri hizmetiçi eğitimden geçiyor.  
Okul-Kurum Müdürleri Hizmetiçi Eğitimde

İl Millî Eğitim Müdürlüğüne bağlı resmi eğitim kurumlarında görevli okul ve kurum müdürleri hizmetiçi eğitimden geçiyor.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Merkezefendi Ahmet Yesevi İmam Hatip Lisesi konferans salonunda gerçekleştirilen hizmetiçi eğitim kursunda yaptığı konuşmasında “Eğitim çıtasını Millî Eğitim Temel Kanunu doğrultusunda daha da yukarılara taşımak için buradayız.

 

Eğitimde tüm okullarımızda markalaşma istiyoruz. Okullarımızı ve eğitim kurumlarımızı hem fiziki hem de eğitim anlamında standartlaştıracağız. Kurumlarınızın fiziki mekanları pırıl pırıl olmalıdır. Kurumlarınızda eğitim öğretim çalışmalarını öğretmenlerinizle birlik ve beraberlik havasını içerisinde yürütmelisiniz. Okullarınızda kurum kültürünü oluşturun.

 

Sizlerin buradaki alacağınız eğitimler, okul işleyişinde  vizyoner bakış geliştirebilmeniz, değişim ve gelişmeleri takip edebilmeniz, kişisel ve mesleki gelişimlerinizi sürdürebilmeniz bakımından büyük önem arz etmektedir. Gelişen çağa ayak uydurmak ve gerisine kalmamak için insanın kendini her dönemde geliştirmesi gerekmektedir. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Yüzünüzdeki tebessümün hiç solmaması dileklerimle en içten saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

 

İl Millî Eğitim Müdürlüğüne bağlı eğitim kurumlarında okul müdürlüğü görevini sürdüren okul ve kurum müdürlerine “Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursları” üç kademeli olarak yapılacaktır. I. kademesini 4 grup halinde yapılmakta olup, II. ve III. kademeleri ileri tarihlerde planlanacaktır.

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.