DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırseverler Ortaokuluna 18. Destek Hayırsever İşadamı Süleyman Baklan’dan

Hayırseverler Ortaokuluna 18. Destek Hayırsever İşadamı Süleyman Baklan’dan
Hayırseverler Ortaokuluna 18. Destek Hayırsever İşadamı Süleyman Baklan’dan

Denizlili Hayırsever İşdamı Süleyman Baklan, Merkezefendi İlçesi Servergazi Mahallesinde 3 milyon liraya mal olması planlanan ve imece usulü ile yapılacak olan ‘Hayırseverler Ortaokulu’na 100 bin lira bağışta bulundu. Hayırsever İşadamı Baklan’ın ismi yaptırılacak olan okuldaki bir sınıfa verilecek.

 

Protokol imza törenine Valimiz Şükrü Kocatepe, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Hayırsever İşadamı Süleyman Baklan ve oğlu Mehmet Baklan katıldı.

 

İmza töreninde konuşan Hayırsever İşadamı Süleyman Baklan, Denizlili hayırseverlerin yardımı ile yapılacak olan okula destek verdiği için mutlu olduğunu söyleyerek, “Okulumuza bir tuğla da biz koyacağımız için çok mutluyum. İmkanı olan tüm hayırsever kardeşlerimizi bu güzel projeye destek vermeleri için davet ediyorum” dedi.

 

Valimiz Şükrü Kocatepe ise konuşmasında şu görüşlere yer verdi; “Servergazi Mahallemizde yapmayı planladığımız 24 derslikli Hayırseverler Ortaokulu için bugün Hayırsever Süleyman Baklan Abimiz katkıda bulunacaklar. Kendilerine şükranlarımı sunuyorum. İnşallah onunda ismi bu okulumuzdaki bir sınıfta yaşayacak. Kazançlarının ve ömürlerinin bereketli olmasını diliyorum. Kendilerine teşekkür ediyorum.”

 

Konuşmaların ardından protokol Valimiz Şükrü Kocatepe ve Hayırsever İşadamı Süleyman baklan tarafından imzalandı.

 

 

Merkezefendi İlçesi Servergazi Mahallesinde yaptırılacak olan Hayırseverler Ortaokulu bodrum+zemin+3 kattan oluşacak. 24 derslikli olacak olan okul toplamda 3 milyon TL’ye mal olacak. Okulun yapımı için hayırseverler 100 bin lira katkıda bulunabilecek ve her hayırseverin ismi bir sınıfa verilecek.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.