DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aydem Fen Lisesine Yeni Kütüphane

Aydem Fen Lisesine Yeni  Kütüphane
Aydem Fen Lisesine Yeni  Kütüphane

Merkezefendi AYDEM Fen Lisesi 2014 yılında planladığı  ‘Kütüphane Projesi‘ kapsamında mevcut kütüphane yenilenerek öğrencilerin hizmetine sunuldu.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, hayırsever kurumlar ve velilerin katkılarıyla oluşturulan kütüphanenin açılışı İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve protokol üyelerince gerçekleştirildi.

 

Açılış törenine Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü,  Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, okul müdürleri, hayırseverler ve öğrenci velileri katıldı.

 

Törende konuşan İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz “Kütüphane Projesi ile tamamen güncel ve öğrencilerimizin yaralanabileceği düzeyde 3500 çeşit hiç kullanılmamış kitap kütüphaneye kazandırılmıştır. Kitapların yaklaşık maliyeti 45000 (kırk beş bin) TL’dir. Böylesine önemli bir projeye imza atan arkadaşlarımıza ve kütüphanenin oluşturulmasında desteği olan herkese eğitim camiası adına teşekkür ediyorum” dedi.

 

AYDEM Fen Lisesi kütüphanesi öğrencilere, velilere ve çevre halkına da hizmet verecek.

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.