DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Şükrü Kocatepe İşitme Engelliler Okulunu Ziyaret Etti

Valimiz Şükrü Kocatepe İşitme Engelliler Okulunu Ziyaret Etti
Valimiz Şükrü Kocatepe İşitme Engelliler Okulunu Ziyaret Etti

Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, Yeşilköy İşitme Engelliler İlkokulu ve Ortaokulu’nu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

 

Beraberinde Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü ve İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ile birlikte Yeşilköy İşitme Engelliler Okuluna giden Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, Okul Müdürü Enver Yumru ve öğretmenler tarafından karşılandı.

 

Okulu gezerek yetkililerden bilgi alan Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, daha sonra yatılı kalan öğrencilerle bir araya gelerek kahvaltılarına eşlik etti. Öğrencilerle işaret dili ile sohbet eden Valimiz Şükrü Kocatepe, öğretmenler ve velilerden okulun sorunları hakkında bilgiler aldı. Öğrencilere voleybol ve basketbol topu hediye eten Valimiz Şükrü Kocatepe, yatılı öğrencilerin kaldığı pansiyonda da incelemelerde bulundu.

 

 

38 kız ve 34 erkek olmak üzere toplamda 72 öğrencinin eğitim gördüğü Yeşilköy İşitme Engelliler İlkokulu ve Ortaokulunda ayrıca Aydın, Muğla, Uşak, Burdur ve Denizli ilçelerden gelen 35 öğrenci yatılı kalıyor. Anasınıfında 2, İlkokulda 21 ve ortaokulda 51 öğrencinin temel eğitim aldığı okulda 27 öğretmen görev yapıyor.

 

Vali Bey Yeşilköy İşitme Engelliler ZiyaretiVali Bey Yeşilköy İşitme Engelliler ZiyaretiVali Bey Yeşilköy İşitme Engelliler ZiyaretiVali Bey Yeşilköy İşitme Engelliler ZiyaretiVali Bey Yeşilköy İşitme Engelliler ZiyaretiVali Bey Yeşilköy İşitme Engelliler Ziyareti

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.