DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Bölüm Şefleri İle Toplantı Yaptı

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Şefleri İle Bir Araya Geldi
Müdürümüz Bölüm Şefleri İle Toplantı Yaptı

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli bölüm şefleri ile genel değerlendirme toplantısı yaptı.

 

Toplantıya Müdür Yardımcısı Ragıp Çelik ve il müdürlüğünde görev yapan şefler katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Milli Eğitim camiası olarak büyük bir camiayız. Çalışmalarımızı sürdürürken günümüz gereği yönetmelik ve tüzüklerimiz zaman zaman değişikliğe uğruyor. Eğitim camiasının bel kemiği yöneticileri olan siz şeflerimizin değişen bu müfredattı yakından takip etmeniz çalışmalarımızı daha iyi hale getirecektir.

 

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak çalışmalarımızı bir aile ortamında güzel bir şekilde yürütmekteyiz. Bu güzel ortamın bozulmadan devam etmesi bizi çok mutlu ediyor. Birlikten her zaman  başarı ve kuvvet doğar. Başarıya ulaşmak için kurum ruhu içerisinde çalışarak kararların ortak bir şekilde verilmesi büyük önem arz ediyor.

 

Biz bir hizmet sektörüyüz ve vatandaşımızla iç içeyiz. Üzerinde durduğumuz önemli noktalardan birisi vatandaşımıza hizmet verirken güler yüzlü olmaktır. Bizimle işi olan vatandaşlarımızın kurumumuzdan memnun bir şekilde ayrılması bizi yüceltecektir.

 

Ayrıca Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, bölüm şefleri ile genel çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulunarak genel bir değerlendirme yaptı. Yapılan olumlu çalışmaların sonucu ve gelen vatandaşların memnuniyetlerinin kendisine geri döndüğünde çok onur duyduğunu söyledi. Tüm şeflere ve diğer çalışma arkadaşlarıma verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederim dedi.

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.