DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Denizlili Hayırsever İşadamları Mehmet Köseoğlu Ve Erkan Köseoğlu’ndan Hayırseverler Ortaokulu’na Destek

Denizlili Hayırsever İşadamları Mehmet Köseoğlu Ve Erkan Köseoğlu’ndan Hayırseverler Ortaokulu’na Destek
Denizlili Hayırsever İşadamları Mehmet Köseoğlu Ve Erkan Köseoğlu’ndan Hayırseverler Ortaokulu’na Destek

Denizlili Hayırsever İşadamları Mehmet Köseoğlu ve Erkan Köseoğlu kardeşler, Merkezefendi İlçesi Servergazi Mahallesinde 3 milyon liraya mal olması planlanan ve imece usulü ile yapılacak olan ‘Hayırseverler Ortaokulu’na 100 bin lira bağışta bulundu. Hayırseverlerimizin ismi yaptırılacak olan okuldaki bir sınıfa verilecek.

 

Protokol imza törenine Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Hayırsever İşadamları Mehmet Köseoğlu ve Erkan Köseoğlu katıldı.

 

İmza töreninde konuşan Hayırsever İşadamı Mehmet Köseoğlu; “Sayın Valimizin önderliğinde ki bu hayır hareketinde bizimde bir nebze katkımız olacağı için çok mutluyuz. İnşallah devamı diğer işadamı arkadaşlarımızdan gelir. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

Denizli Valisi Şükrü Kocatepe ise Hayırseverler Ortaokulu protokollerinde sona yaklaşıldığını belirterek; “Bugün Hayırsever İşadamları Mehmet ve Erkan Köseoğlu kardeşlerle protokol imzalayacağız. Kendilerine hoş geldiniz diyor ve Hayırseverler Ortaokulu’na yaptıkları katkıdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Allah kendilerinden razı olsun. Kendileri bize bir derslik ile katkıda bulunuyorlar. Ömürlerinin ve kazançlarının bereketli olmasını diliyor, Allah hayırlarını kabul etsin diyorum.” dedi.

 

Konuşmaların ardından protokol Denizli Valisi Şükrü Kocatepe ve Hayırsever İşadamı Mehmet Köseoğlu ile Erkan Köseoğlu tarafından imzalandı.

 

Merkezefendi İlçesi Servergazi Mahallesinde yaptırılacak olan Hayırseverler Ortaokulu bodrum+zemin+3 kattan oluşacak. 24 derslikli olacak olan okul toplamda 3 milyon TL’ye mal olacak. Okulun yapımı için hayırseverler 100 bin lira katkıda bulunabilecek ve her hayırseverin ismi bir sınıfa verilecek.

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.