DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Memurları ile Bir Araya Geldi

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Memurları ile Bir Araya Geldi
İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Memurları ile Bir Araya Geldi

Geçtiğimiz günlerde Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğünde görev yapan şeflerle genel değerlendirme toplantısı yapan İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, müdürlükte görev yapan memurları ile de toplantı düzenledi.

 

Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğü yemekhanesinde Müdür Yardımcısı Ragıp Çelik ve memurların hazır bulunduğu toplantıda genel işleyiş hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz burada yaptığı konuşmasında “Her yönüyle Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğünün yükünü taşıyan kişilersiniz. Bulunduğunuz görev ve yaptığınız işler son derece önem arz ediyor. İlimizdeki 13.500 öğretmen ve 979 okula hizmet etmektesiniz. Kurumlarımızın, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin bütün iş  ve işlemlerin sizler tarafından yürütülüyor. Bunların yanı sıra velilerimizin ve vatandaşlarımızın talepleri de sizler tarafından yapılmaktadır. Size ne kadar teşekkür etsek azdır. Millî Eğitim Müdürlüğümüzün belkemiği sizlersiniz. Çalışmalarınız da başarılar diliyorum.

 

Millî Eğitim Müdürü olarak asıl görevimiz Denizli de eğitim camiasını en iyi şekilde temsil etmektir. Sizler başarılı ve gayretli insanlarsınız. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada görevlerinizi yerinde ve zamanında yapacağınıza yürekten inanıyorum. Ayrıca  halkımıza da en iyi şekilde hizmet vereceğiz. En büyük özelliğimiz güler yüzlülük ve tatlı dillilikle kamu sektöründe hizmet vermektir.” dedi.

 

Konuşmasının sonunda geleceğimiz ve sağlığımız açısından hep birlikte spor yapalım diyen Müdür Oğuz, memurlarını spor yapmaya davet ederken, memurlarına başarılar diledi ve aileleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir hayat sürdürmeleri temennisi ile toplantıyı sonlandırdı.

 

 

 Memurlar ToplantısıMemurlar ToplantısıMemurlar Toplantısı

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.