DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“BU BENİM ESERİM” X. Bölge Sergisinden Derecelerle Döndük

“BU BENİM ESERİM” X. Bölge Sergisinden Derecelerle Döndük
“BU BENİM ESERİM” X. Bölge Sergisinden Derecelerle Döndük

Millî Eğitim Bakanlığı ve TUBİTAK işbirliği ile uygulanmakta olan “Bu Benim Eserim” ortaokullar arası Fen Bilimleri ve Matematik yarışmasında proje yarışmasının X. bölge finali Konya ilinde gerçekleştirildi.

 

Bölge finalinde; Konya, Denizli, Antalya, Isparta ve Burdur illerinden toplamda 684 proje yarıştı. İlimiz Honaz Mimar Sinan İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Sedef Öksün öğretmeni Duygu Kılnçarslan’ın  danışmanlığında  yarıştığı “DOĞAL GÜZELLİK SABUNUM” isimli projesi  Fen Bilimleri dalında en iyi üç proje içerisine girmiştir.

 

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz; bölge sergisine katılan proje sahibi tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Ayrıca bu zorlu projelerde onlara destek olan danışman öğretmenlerini de kutluyorum. Türkiye sergisine gidecek olan proje sahibi öğrencimize ve danışman öğretmenine başarılar diliyorum.” dedi. 

 

 

Öğrencimiz Sedef Öksün;  2-3 Haziran 2015 tarihleri arasında Ankara da yapılacak Türkiye Finalinde birincilik için yarışacak.

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.