DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hürriyet Ortaokulu Yıl Sonu Sergisi Açıldı

Hürriyet Ortaokulu Yıl Sonu Sergisi Açıldı
Hürriyet Ortaokulu Yıl Sonu Sergisi Açıldı

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Merkezefendi Hürriyet  Ortaokul öğrencilerinin yıl boyunca yapmış oldukları çalışmalardan oluşan sergi açılışı yapıldı.

 

Sergi açılışına Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz,  Müdür Yardımcısı Mustafa Özevcimen,  Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan,  öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Sümerpark Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilen sergi açılışını İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz yaptı. Açılış konuşmasında eğitim konusunda bu tür öğrencileri teşfik edici faaliyetlerden, öğretmen ve ailelerin duyarlılığından duyduğu memnuniyetini dile getiren Müdür Oğuz; sergide yer alan tekniklere, projelere ve özellikle  geri dönüşüm konusundaki duyarlılığa dikkat çekerek serginin gerçekleştirilmesinde ve yapımında emeği geçen herkese teşekkür etti. Öğretmenleri ve öğrencileri güzel eserler ortaya çıkardıkları için kutladı.

 

Açılış konuşmasının ardından protokol üyeleri ve öğrencilerle birlikte açılış kurdelasını kesen İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, öğrencilerin el emeği göz nuru ile yaptıkları eserleri inceledi.

 

 Hürriyet Ortaokulu Yıl Sonu SergisiHürriyet Ortaokulu Yıl Sonu SergisiHürriyet Ortaokulu Yıl Sonu SergisiHürriyet Ortaokulu Yıl Sonu Sergisi

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.