DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hilmi Özcan Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı

Hilmi Özcan Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı
Hilmi Özcan Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı

Milli Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK arasında imzalanan protokol kapsamında ortaokul ve liselerde gerçekleştirilen bilim fuarlarından birisi olan Hilmi Özcan Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı açılışı yapıldı.

 

Hilmi Özcan Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı açılışına Denizli İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ahmet Altun, Merkezefendi İlçe Millî Eğitim Müdürü Adem Kılınç, okul müdürü ve idareciler, öğretmenler, öğrenciler ile davetliler katıldı.

 

Fuarda matematik, fizik, kimya, biyoloji, edebiyat, coğrafya ve yabancı dil branşlarında 30 proje yer aldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz fuar açılışında, “Milli Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK arasında imzalanan protokol kapsamında hazırlanan Bilim Fuarları öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz tarafından büyük bir titizlikle gerçekleştiriliyor. Bilim Fuarları öğrencilerimiz ufkunun gelişmesi için  ve proje üretmeyi teşvik açısından çok önemli. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve diğer protokol üyeleri tarafından sergi açılışı öğrencilerle birlikte kurdele kesilerek yapıldı. Protokol üyeleri tüm projeleri ilgi ile gezerek, hazırlayan öğrencilerden bilgiler aldı.

 

 Hilmi Özcan Anadolu LisesiHilmi Özcan Anadolu LisesiHilmi Özcan Anadolu LisesiHilmi Özcan Anadolu LisesiHilmi Özcan Anadolu LisesiHilmi Özcan Anadolu Lisesi

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.