DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Merkezefendi Rukiye Urhan Anaokulu Yılsonu Gösterisi

Merkezefendi Rukiye Urhan Anaokulu Yılsonu Gösterisi
Merkezefendi Rukiye Urhan Anaokulu Yılsonu Gösterisi

Merkezefendi Rukiye Urhan Anaokulu öğrencilerinin büyük emek vererek ve özenle hazırladıkları yılsonu gösterisini EGS Park Kongre ve Kültür Merkezinde sergilendi.

 

Yılsonu gösterisine İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Okul Hayırseveri Selami Urhan ve eşi Rukiye Urhan, Merkezefendi İlçe Millî Eğitim Müdürü Adem Kılınç, Okul Müdürü Emine Hamal, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

 

Minikler gece boyunca davetlilere birbirinden güzel gösteriler ve danslar yaptılar. Gösterilerin sonunda salonu dolduranlar tarafından minikler dakikalarca alkışlandı.

 

Minik öğrencileri bu güzel gecede yalnız bırakmayan İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz yaptığı konuşmasında “175 öğrencimizin hazırladığı yılsonu gösterisini beğeni ile izledik. Yaklaşık bin kişilik olan bu salonumuz bugün tıklım tıklım dolu. Öğrencilerimize verdiğiniz desteklerden dolayı hepinize teşekkür ederim. Bugün Hayırseverlerimiz Rukiye Urhan Hanımefendi ve Selami Urhan Beyefendi de bizleri yalnız bırakmadı. Okulumuzdaki 175 öğrencimiz onların da evlatları ve torunları. Millî eğitim müdürü olarak da benim okul öncesinde okuyan 16 bin evladım, torunum var. Onlar için buradayız. Gösteri esnasında Selami Urhan beyefendiye sahnedeki  Rukiye Urhan Anaokulu tabelasını göstererek yakın zamanda burada bir de Selami Urhan Anaokulu veya İlkokulu yazsa güzel olmaz mı? dedim. Sağ olsunlar kendileri de ilerleyen zamanlarda böyle güzel bir düşüncelerinin olduğunu söylediler. Bütün bunlar Denizlimizin güzellikleri. İlimizde bir eğitim başarısı varsa bunun mimarları hayırseverlerimiz ve siz velilerimizsiniz. Bu güzel geceyi bizlere yaşatan başta minik yavrularımıza, öğretmenlerimize, okul müdürümüze, desteklerini esirgemeyen siz velilerimize teşekkür ediyorum. Hayırseverlerimiz Selami Urhan ve eşleri Rukiye Urhan Hanımefendinin şahsında tüm hayırseverlerimize saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

 

Hayırsever Rukiye Urhan Hanımefendi yaptığı konuşmasında “Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Yavrularımız çok güzel bir gece yaşattılar. İnşallah daha büyük okullar yapmak nasip olur” dedi.

 

Gecenin sonunda İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, hayırseverlere günün anlam ve önemine binaen çiçek takdim etti.

 

 

 Rukiye Urhan Anaokulu EtkinliğiRukiye Urhan Anaokulu EtkinliğiRukiye Urhan Anaokulu EtkinliğiRukiye Urhan Anaokulu Etkinliği

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.