DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Görme Engelli Öğretmenlerden İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’a Ziyaret

Görme Engelli Öğretmenlerden İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’a Ziyaret
Görme Engelli Öğretmenlerden İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’a Ziyaret

Denizli İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, görme engelli öğretmenleri makamında kabul etti.

 

Abalıoğlu Yem Sanayi Ortaokulu Öğretmeni Kamil Ay, İncilipınar İmam Hatip Ortaokulu Öğretmeni Pınar Göcen, Eğitim Kurumları Yaptırma Ve Yaşatma Derneği Denizli Görme Engelliler Ortaokulu Öğretmenleri Zerrin Bozcayoca, Figen Ay ve Şemikler Amiroğlu İlkokulu Öğretmeni Ümmü Yıldırım İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’u makamında ziyaret etti.

 

İlimizdeki okullarda görev yapan görme engelli öğretmenleri makamında kabul eden Müdür Oğuz’a öğretmenler tarafından isminin ve unvanının bulunduğu aynı zamanda da Braille Alfabesi ile de yazılmış bir tabela armağan ettiler. Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’da öğretmenlere ziyaretlerinden dolayı küçük birer hediye verdi.

 

Müdür Oğuz yaptığı konuşmasında “Engelliyiz diye asla farklı düşünmeyiniz. Mesleğinizde zorluklarla karşılaşabiliyorsunuz. Özgüvenli olursanız bu zorlukların üstesinde gelebileceğinize inanıyorum. Sizlere görevlerinizde başarılar diliyorum. Allah her işinizde kolaylıklar sağlasın. Hiçbir bireyimizin engelli olmasını istemeyiz. Engelli vatandaşlarımızı sahiplenerek destek olmalıyız. Bu güzel ziyaretinizden dolayı hepinize teşekkür ederim. Sizlere kapımız her zaman sonuna kadar açıktır. Bizler sizlerin emrindeyiz. İlimizde yaklaşık 14 bin öğretmenimizle 200 bin civarındaki öğrencimiz için çalışıyoruz. Bizler bu makamlarda sizler için varız.” dedi.

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.