DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Anaokulu Yıl Sonu Sergisi Açıldı

23 Nisan Anaokulu Yıl Sonu Sergisi Açıldı
23 Nisan Anaokulu Yıl Sonu Sergisi Açıldı

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, 23 Nisan Anaokulu öğrencilerinin minik elleriyle özenerek büyük emekleri sonucu yıl boyunca yaptıkları resim ve projeleri sergisinin açılışını yaptı.

 

Okulda yapılan açılışa İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü ve eşi Nurşen Görücü, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Özevcimen, Merkezefendi İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Kılınç, Şube Müdürü İlhamı Taylan, ilçe milli eğitim şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Yıl sonu sergisinde her yer ve köşe ayrı bir renk cümbüşü içerisindeydi.

 

Açılış öncesi 23 Nisan Anaokulu öğrenci velilerinin atık materyallerden yaptıkları kıyafetlerden oluşan defile öğrenciler tarafından gerçekleştirildi.

 

Öğrencileri, öğretmenlerini ve velilerini bu güzel günlerinde yalnız bırakmayan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz yaptığı konuşmasında; “Okul öncesi eğitim çok önemli. Okul öncesi eğitim kurumlarının sayılarının her geçen artmasına paralel olarak eğitimin kalitesi de doğru orantılı olarak artmakta. Sergide emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

 

Açılış kurdelesini Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü ve eşi Nurşen Görücü ile birlikte kesen Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, sergiyi gezerek miniklerin eserlerini tek tek inceledi. Yapmış oldukları eserler hakkında bilgi aldı.

 

 23 Nisan Anaokulu Yıl Sonu Gösterisi23 Nisan Anaokulu Yıl Sonu Gösterisi23 Nisan Anaokulu Yıl Sonu Gösterisi23 Nisan Anaokulu Yıl Sonu Gösterisi23 Nisan Anaokulu Yıl Sonu Gösterisi23 Nisan Anaokulu Yıl Sonu Gösterisi

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.