DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ahmet Çalışkan Anaokulunun Minik Öğrencileri Mezuniyet Heyecanı Yaşadı

Ahmet Çalışkan Anaokulunun Minik Öğrencileri Mezuniyet Heyecanı Yaşadı
Ahmet Çalışkan Anaokulunun Minik Öğrencileri Mezuniyet Heyecanı Yaşadı

İlimiz Pamukkale Ahmet Çalışkan Anaokulu  yıl sonu etkinliği yapıldı. EGS Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Pamukkale Milli Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan, Hayırsever işadamı Ahmet Çalışkan ve eşi Sıdıka Çalışkan, veliler ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Etkinliğin ana teması olarak ‘Su’ seçildi. Öğrenciler “Gereksiz kullanmam hiç, Hayat kaynağıdır Su. Temiz bir gelecek için, Dünyanın en önemli konusu ‘SU’” mesajını verdi.  Gece boyunca renk cümbüşü içerisinde olan minikler gösterilerini mükemmel bir şekilde sergileyerek izleyenleri büyülediler.

 

Gecenin açılış konuşmasını yapan Ahmet Çalışkan Anaokulu Müdürü Münire Kiriş , velilerin okullarına yoğun ilgi gösterdiğini belirterek, velilere ilgilerinden dolayı teşekkür ederken, geceyi hazırlayan öğretmen ve öğrencileri de tebrik etti.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, gecenin sonunda hayırsever işadamı Ahmet Çalışkan ve eşi Sıdıka Çalışkan’a çiçek ve hediye sundu. Müdür Oğuz konuşmasında “Sevgili yavrularımıza verdikleri emeklerinden dolayı, okul müdürümüze ve öğretmenlerimize de bu güzel eserlerden dolayı teşekkür ediyorum. Bugün aramızda iki özel insan var. Hayırseverimiz Ahmet Çalışkan ve değerli eşleri Sıdıka Çalışkan Hanımefendiler bizi yalnız bırakmadı. Hayırseverimiz Ahmet Çalışkan Anaokulunu ve Sıdıka Çalışkan Ortaokulunu ilimize kazandırarak eğitime büyük katkıda bulundular. Yavrularımıza güvenimiz sonsuz. Bütün yıl boyunca hazırladıkları gösterilerini en iyi şekilde sundular. Burada okulöncesi eğitimin önemini bir kez daha gördük. Sizlerden isteğim yavrularınızı torunlarınızı mutlaka anaokuluna gönderin. Anaokulu bizim geleceğimiz. Hayırseverimize sizlerin adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

Hayırsever Ahmet Çalışkan konuşmasında “Bugün burada çok mutlu oldum ve duygulandım. Yavrularımızı izlerken iyi ki bu okulu yaptırmışım dedim. Allah herkese okul yaptırarak eğitime kazandırmayı nasip etsin. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.