DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Berna Dalaman Anaokulu Yılsonu Sergisi Açıldı

Berna Dalaman Anaokulu Yılsonu Sergisi Açıldı
Berna Dalaman Anaokulu Yılsonu Sergisi Açıldı

Denizli İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Berna Dalaman Anaokulu miniklerinin yıl boyunca yaptıkları çalışmaların ürünü olan eserlerin sergi açılışını yaptı.

 

Okulda gerçekleştirilen açılışa Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Pamukkale Kaymakamı Veysel Beyru, okulun hayırseveri Turgut Dalaman ve eşleri Berna Dalaman, İlçe Millî Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Mustafa Özevcimen, Şube Müdürü Mustafa Vural, ilçe milli eğitim müdürlüğü idarecileri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve  davetliler katıldı.

 

Açılış öncesi büyükşehir belediyesi  bando takımı davetlilere ve öğrencilere küçük bir konser verdi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz açılışta yaptığı konuşmasında; “Serginin hazırlanmasında emeği geçen başta okul müdürümüz olmak üzere, öğretmenlerimize, velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederim. Bugün özel bir gün. Hayırseverimiz Turgut Dalaman ve eşleri Berna Hanımefendilerle bizleri yalnız bırakmadılar. İlimiz eğitimine kazandırdıkları güzel eserleri için onlara da teşekkürlerimi sunuyorum. Sergimiz hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

Sergi açılış kurdelesini Pamukkale Kaymakamı Veysel Beyru, Hayırsever Turgut Dalaman ve eşleri Berna Dalaman ile birlikte kesen İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, sergiyi gezerek eserler hakkında öğretmen ve öğrencilerden bilgiler aldı.

 

 Berna Dalaman Anaokulu Yılsonu SergisiBerna Dalaman Anaokulu Yılsonu SergisiBerna Dalaman Anaokulu Yılsonu SergisiBerna Dalaman Anaokulu Yılsonu SergisiBerna Dalaman Anaokulu Yılsonu SergisiBerna Dalaman Anaokulu Yılsonu SergisiBerna Dalaman Anaokulu Yılsonu Sergisi

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.