DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Denizli Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı Sergisi

Denizli Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı Sergisi
Denizli Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı Sergisi

Millî Eğitim Bakanlığı il TÜBİTAK arasında imzalanan protokol kapsamında ortaokul ve liselerde gerçekleştirilen bilim fuarlarından birisi olan Denizli Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı açılışı yapıldı.

 

Denizli Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı açılışına İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Müdür Yardımcıları Şener Bayram, Mustafa Özevcimen, İlçe Millî  Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan, okul müdürü Şenol Çağlayan, öğretmen ve öğrenciler ile davetliler katıldı.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz yaptığı konuşmasında “Sevgili gençler, eğitim geleceğin teminat altına alınmasıdır. Eğitim adına yapılan tüm çalışmalar muasır medeniyetler seviyesine ulaşmak içindir. Sadece bilim fuarları değil eğitim adına yapılan tüm çalışmalar sizi hayata daha iyi hazırlamak içindir. Bizler bu konuda çok yoğun çaba sarf ediyoruz. Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak tüm okullarımızda başarı ve kalite anlamında çıtayı yükselttik. Sizleri çok seviyor ve değer veriyoruz. Sizlerden beklentimiz geleceğimizin teminatı olarak çok çalışmanızdır. Kendinizi çok iyi yetiştiriniz. Ülkemizin geleceğinin mesleki eğitimle çok daha iyi olacağını düşünüyoruz. İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak bakanlığımız olarak, devletimiz olarak mesleki eğitimin gelişip ilerlemesi için çabalıyoruz. Proje sahibi öğrencilerimizi ve danışman öğretmenlerini kutluyorum. Bilim fuarımızın hayırlı olmasını diler, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz konuşmasının ardından diğer protokol üyeleri ve öğrencilerle birlikte sergi açılışı kurdele keserek yaptı. Müdür Oğuz tüm projeleri ilgi ile gezerek, hazırlayan öğrencilerden ve öğretmenlerinden bilgiler aldı.

 

Denizli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı sergisinde  32 Danışman Öğretmenle  81 Öğrencinin hazırladığı 37 TÜBİTAK Projesi ve 1 Avrupa Birliği  Projesi yer aldı.

 

 Denizli Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim FuarıDenizli Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim FuarıDenizli Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim FuarıDenizli Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim FuarıDenizli Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim FuarıDenizli Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim FuarıDenizli Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.