DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Değerler Eğitimi Projesi Yarışmalarında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

Değerler Eğitimi Projesi Yarışmalarında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi
Değerler Eğitimi Projesi Yarışmalarında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğünce uygulanmaya başlayan Değerler Eğitimi Projesi toplantısı ve ödül töreni Atatürk Ortaokulu spor salonunda yapıldı.

 

Değerler Eğitimi 2014-2015 eğitim öğretim yılı birinci ve ikinci döneminde “Alçak Gönüllülük ve Paylaşma” konulu resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrenciler, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, Pamukkale Kaymakamı Veysel Beyru, Şube Müdürü Mustafa Vural, Pamukkale İlçe Millî Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan, Merkezefendi İlçe Millî Eğitim Müdürü Adem Kılınç, Kale İlçe Millî Eğitim Müdürü Nurettin Tıkım, okul idarecileri, öğretmenler, veliler ve öğrencilerin katıldığı törenle ödüllendirildiler.

 

İl Millî  Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz konuşmasında “Bugün önemli bir konu için toplandık. Eğitim bir kişinin geleceğini teminat altına alınmasıdır. Değerler eğitimi projemizin ödül töreni için bir araya geldik. Sizleri çok seviyoruz. Milli eğitim müdürlüğü idarecileri olarak gençlerimizin çalışmalarına ışık tutmak için varız. Atatürk’ün gösterdiği muasır medeniyetler seviyesine çıkmak için çok çalışmalısınız. Denizli eğitiminin bir önceki günden daha üst düzeyde olması için gecemizi gündümüze katıyoruz. Bu ülkenin sizlere ihtiyacı var. Geleceğin yöneticileri, mühendisleri, başbakanları, doktorları sizlerin arasından olacak. Millet olarak çok önemli değerlerimiz var. Bunları en ön planda tutmalısınız.

 

Derslerinize çok iyi çalışarak başarılı olun. Büyüklerinize saygıda kusur işlemeyin, arkadaşlarınıza karşı saygılı olun. Paylaşmayı bilin. Birlik beraberlik ruhu içerisinde olun. Ülkemizi bayrağımızı çok sevin. Vatan sevdalısı olun. Bunlar için çalışın. Ne kadar çok çalışır ve bu ülkeye sahip çıkar iseniz, ülkemiz refaha kavuşur. Bir eğitim öğretim yılının sonlarına geldik. Şimdiden hepinize iyi yaz geçirmenizi diliyorum. Yarışmalarda ödül alan öğrencilerimizi kutluyorum” dedi.

 

Müdür Oğuz’un konuşmasının ardından dereceye giren öğrencilere ödülleri protokol üyelerince verildi. Ödül töreninin bitiminde Atatürk Ortaokulu öğrencilerinin yıl sonu sergi açılışını yapan İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ilçe kaymakamları ve idareciler ile sergiyi gezerek inceledi.

 

 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı 1. dönem Değerler Eğitimi-Karakter Okulu Proje Kapsamında İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerine yönelik düzenlenen “Alçakgönüllülük” konulu resim, şiir ve kompozisyon konulu yarışmalarda dereceye giren öğrencilerin isimleri aşağıdaki gibidir.

 

Resim Yarışması Sonuçları

1

Osman Mert NALÇACI

Çal-Hançalar Mehmet Akif Ersoy İlkokulu

2

Ahmet ATABAY

Honaz-Kocabaş İlkokulu

3

Nehir NOHUTÇU

Merkezefendi-Gazi İlkokulu

 

Şiir Yarışması Sonuçları

1

Ayda AYHAN

Pamukkale-Atatürk Ortaokulu

2

Ömür Mirsad ERTURHAN

Sarayköy Atatürk Ortaokulu

3

Ömür DURAK

Pamukkale Ortaokulu

 

Kompozisyon Yarışması Sonuçları

1

Recep AKIN

Acıpayam Cumhuriyet Anadolu Lisesi

2

Canberk BACAKSIZ

Pamukkale-Denizli Lisesi

3

Merve Nur GÜNGÖR

Acıpayam Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı 1. dönem Değerler Eğitimi-Karakter Okulu Proje Kapsamında İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerine yönelik düzenlenen “Paylaşmak” konulu resim, şiir ve kompozisyon konulu yarışmalarda dereceye giren öğrencilerin isimleri aşağıdaki gibidir.

 

1

Melek ADIGÜZEL

Bozkurt İnceler Atatürk İlkokulu

2

Ayşe Ecem ÖZCANLI

Cankurtaran İlkokulu

3

Ahmet Faruk KARAAYVAZ

Kale Ya-Tu Otomotiv Hürriyet İlkokulu

 

1

Melis Damla YILDIRIM

Sarayköy Atatürk Ortaokulu

2

Mahmut Bilal SARITAŞ

Kale Mehmet ve Kemal Aracı Ortaokulu

3

Erva ATEŞ

Honaz Kaklık Şehit Eyüp Altun Ortaokulu

 

1

Ümran MUHÇI

Kale Anadolu İmam Hatip Lisesi

2

Fatma Nur ÖZTÜRK

Kale Anadolu İmam Hatip Lisesi

3

Berna AKKAŞ

Sarayköy METEM

 

 Değerler Eğitimi Ödül TöreniDeğerler Eğitimi Ödül TöreniDeğerler Eğitimi Ödül TöreniDeğerler Eğitimi Ödül TöreniDeğerler Eğitimi Ödül Töreni

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.