DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Oldu

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Oldu
İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Oldu

2014-2015 eğitim öğretim yılının son gününde karne heyecanı yaşayan öğrenciler, karnelerini Vali Yardımcısı Ali Şanlıer, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü’nün elinden aldı.

Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz; Hacı Ahmet Paralı İlkokulu ve Ortaokulu’nda karne dağıtım töreni esnasında yaptığı konuşmasında şunları söyledi:

“En değerlimiz ve geleceğimiz olan sevgili yavrularımız, bir eğitim-öğretim yılını daha  geride bıraktınız. Bu güzel günde sizlerle bir arada olmak istedim. Sizleri çok seviyoruz. Bütün yılı okulda ve ders çalışarak geçirdiniz. Yaz tatili dönemi boyunca bol bol dinlenin. Kendinize vakit ayırın. Ama aynı zamanda kitap okumayı ihmal etmeyin. Kitaplar sizin ufkunuzu genişleten ve bilgilerinizi artıran en iyi arkadaşınız. Buradan tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum.

Sizleri bugünlere getiren yetiştiren öğretmenlerimizin hakkı asla ödenmez. Onlar bu dünyadaki en kutsal mesleklerden birini yapıyor ve her türlü övgüyü sonuna kadar hak ediyorlar. Şartlar ne olursa olsun çocuklarımızı en iyi şekilde eğitmek için emek sarf ediyorlar. Tüm öğretmenlerimize buradan teşekkürlerimi gönderiyorum.

Denizli’de eğitim alanında olağan üstü bir gayretimiz ve çalışmamız var. Çocuklarımızın geleceklerinin çok parlak ve aydınlık olması bizim en büyük sorumluluğumuz ve idealimiz. Çalışmalarımızda velilerimizin desteğini aldığımız sürece eğitim öğretim alanında ilimiz her zaman en iyi yerlerde olacak ve olmaya devam edecektir.  Bugüne kadar bizlere verdiğiniz desteklerden dolayı siz değerli velilerimize çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü; “Bu yıl başarılarla dolu bir yıl oldu. Bunda emeği geçen herkese teşekkür ederim. Öğrencilerimize güzel bir tatil dilerim.” dedi.

Vali Yardımcısı Ali Şanlıer; “Çok değerli öğretmen arkadaşlarım sizleri kutluyorum. Meslek hayatlarınızda başarılar diliyorum. Çocuklarımıza da iyi tatiller temenni ediyorum.” dedi.

 

Daha sonra Sevindik Ortaokulu ve Dentaş İlkokulu’na geçen protokol öğrencilerin karnelerini vererek sevinçlerine ortak oldular.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.