DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Resim Alanında Türkiye Şampiyonu Öğrencimizi Ödüllendirdi

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Resim Alanında Türkiye Şampiyonu Öğrenciyi Ödüllendirdi
Müdürümüz Resim Alanında Türkiye Şampiyonu Öğrencimizi Ödüllendirdi

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz “Öğrenciler Avrupa Birliğini Öğreniyor Projesi” kapsamında yapılan yarışmalarda Resim Dalında Türkiye Şampiyonu olan Ekrem Başer Ortaokulu 7.Sınıf Öğrencisi Esra Yatkı’nı ödüllendirdi.

 

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü uhdesinde yürütülen “Öğrenciler Avrupa Birliğini Öğreniyor Projesi” kapsamında 21 pilot ilde uygulanan bilgi, resim , slogan ve afiş yarışmaları finalinde Ankara’da ilimizi temsilen yarışan Ekrem Başer Ortaokulu 7.Sınıf Öğrencisi Esra Yatkı Türkiye Şampiyonu olarak ilimize döndü.

 

Şampiyon Öğrenci Esra Yatkı, danışman öğretmeni Sevim Döngelci ve Okul Müdürü Mehmet Ali Vural’ı İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz makamında kabul etti.

 

Yarışmada aldığı başarıdan dolayı Ekrem Başer Ortaokulu 7.Sınıf Öğrencisi Esra Yatkı’yı ödüllendiren Müdür Oğuz yaptığı konuşmasında “Türkiye derecesi yaparak ilimizi onurlandıran ve sevindiren sevgili öğrencimize çok teşekkür ediyorum. Danışman öğretmenimizi de tebrik ediyorum. Böyle başarılı, gayretli ve kabiliyetli öğrenciler yetiştirdiği için teşekkürler ediyorum. Elde edilen başarılar bireysel olarak düşünülebilir. Ama bu başarılar ülkemiz için ilimiz için büyük önem arz ediyor. Öğrencimizin çevresine örnek öğrenci olarak başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 

 

 AB Proje

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.