DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki Çalışma Seminerleri Başladı

Mesleki Çalışma Seminerleri Başladı
Mesleki Çalışma Seminerleri Başladı

 

2014-2015 eğitim öğretim yılının 6 Haziran’da sona ermesi ile ilkokul, ortaokul ve ortaöğretim okullarında görevli öğretmenlerin 01 Temmuza kadar sürecek olan mesleki çalışmaları başladı.

 

Mesleki eğitim çalışmalarının ilk gününde  öğretmenleri yalnız bırakmayan İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz okullara ziyaretlerde bulundu.

 

İlk olarak Ahmet Yesevi Anadolu İmam Hatip Lisesine giden Müdür Oğuz, öğretmenler odasında öğretmenlerle bir süre sohbet etti. Branş bazında yapılan çalışmalara da katılan Müdür Oğuz “2014-2015 eğitim öğretim yılını başarılı bir şekilde tamamladık. Uzun ve yorucu bir yılın ardından öğrencilerimiz tatile girdiler. Siz değerli öğretmenlerimiz de iki haftalık bir çalışmanın ardından tatile gireceksiniz. Sizlerin huzurunda tüm öğretmenlerimizi yaptıkları çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum” dedi.

 

Daha sonra Barbaros Kız Anadolu İmam Hatip Lisesine geçen ve  burada hizmetiçi eğitim kapsamındaki seminere katılan okul müdürleri ile bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz “Denizli İl Millî Eğitimi olarak amacımız güzellikler yaratmak. Başarı ve fiziki anlamda ülkemizde önde gelen iller arasındayız. Bu başarıda başta hayırseverlerimiz olmak üzere sizlerin büyük katkısı var. TEOG Sınavlarının sonuçları açıklandı. İl olarak son derece güzel sonuçlar var. Aynı şekilde üniversite sınavlarında da takdire şayan sonuçlar elde edeceğimize inanıyorum” dedi.

 

 

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.