DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Denizli Valisi Şükrü Kocatepe Doğa Koleji, Bahçeşehir Ve Yüksekçıta Okullarını Ziyaret Etti

Denizli Valisi Şükrü Kocatepe  Doğa Koleji, Bahçeşehir Ve Yüksekçıta Okullarını Ziyaret Etti
Denizli Valisi Şükrü Kocatepe  Doğa Koleji, Bahçeşehir Ve Yüksekçıta Okullarını Ziyaret Etti

Valimiz Şükrü Kocatepe; Doğa Koleji, Bahçeşehir ve Yüksekçıta Okullarını ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti.

 

Merkezefendi Kaymakamı Şükrü Görücü, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Merkezefendi İlçe Millî Eğitim Müdürü Adem Kılınç ile birlikte ilk olarak Doğa Kolejine giden Valimiz Şükrü Kocatepe, burada sınıfları gezerek yetkililerden bilgi aldı. Sınıflarda öğrencilerle sohbet eden Valimiz Şükrü Kocatepe, yaz tatilinin yaklaştığını öğrencilerin tatili iyi değerlendirmelerini söyledi. Çocuklara bol bol kitap okumalarını tavsiye eden Valimiz Şükrü Kocatepe, bilgisayarlarını gereksiz kullanarak zamanlarını boşa harcamamalarını söyledi.

 

Valimiz Şükrü Kocatepe ve beraberindeki heyet daha sonra Bahçeşehir Kolejini ziyaret etti. Burada da sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti. Laboratuvarlarda da incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

 

 

Son olarak Yüksekçıta Koleji’ni ziyaret eden Valimiz Şükrü Kocatepe, burada okulla ilgili bilgi aldıktan sonra yetkililere teşekkür ederek okuldan ayrıldı.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.