DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Zümre Başkanları Toplantısı Yapıldı

İl Zümre Başkanları Toplantısı Yapıldı
İl Zümre Başkanları Toplantısı Yapıldı

Eğitim kurumlarında kalitenin arttırılması, eğitim alanında yeni yönelimler ile eğitimde kullanılan ölçme-değerlendirme tekniklerinin ele alındığı ‘’Zümre Başkanları’’ toplantısı İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un  katılımıyla yapıldı.

 

Denizli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda yapılan toplantıya İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Müdür Yardımcısı Şener Bayram, Okul Müdürü Şenol  Çağlayan, öğretmenler katıldı.

 

Toplantının açılış konuşması yapan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz konuşmasında “Sizlerle böyle güzel bir günde bir arada olmaktan mutluyum. Birlikteliğimiz çok önemli. Okullarımızda başarının artırılması, müfredatın takibi adına ve ortak sınavlarda aynı başarıyı yakalayabilmek için birliktelik lazım. Tüm çalışma arkadaşlarımızın zümre toplantılarında güzel kararlar alıp ilimiz eğitimine büyük katkıları olacağına inanıyorum. Zümre olarak belirli bir konu üzerinde değil, eğitim öğretimi bütünüyle ele alınız. Buradan genç eğitimci arkadaşlarıma tecrübeli hocalarımızla fikir alış verişinde bulunarak onların deneyimlerinden faydalanmalarını tavsiye ediyorum. Denizli Millî Eğitimi olarak Fiziki ve başarı anlamında okul öncesi eğitiminden tutun diğer tüm eğitim kademelerinde model bir il haline geldik. Çalışmalarından dolayı tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum” dedi.

 

 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Mahmut Oğuz’un konuşmasının ardından zümre toplantıları yapılmak üzere sınıflara geçildi. Branş branş  değerlendirmeler yapılaral ve zümre başkanları tarafından kararlar alındı.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.