DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Maarif Müfettişleri Yılsonu Değerlendirme Toplantısı

Maarif Müfettişleri Yılsonu Değerlendirme Toplantısı

2014-2015 eğitim öğretim yılı maarif müfettişleri yılsonu değerlendirme toplantısı İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.

 

Toplantıya Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Eğitim Müfettişleri Başkanı Musa Dinç, Eğitim Müfettişleri Başkan Yardımcısı Erol Al ve maarif müfettişleri katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz maarif müfettişlerine genel bir değerlendirme konuşması yaptı.

 

Müdür Oğuz konuşmasında; “Denizlimizin eğitim alanında model bir il olması için çalışmalarımız devam etmektedir. Anaokulu bazında çok iyi duruma geldik. İlköğretim ve ortaöğretimde de çalışmalarımız aynı hız ile devam etmektedir. Eğitim kalitesini ve başarısını yükseltmek için var gücümüz ile çalışmaktayız. Bu çalışmalarda maarif müfettişlerimizin katkısı çok büyüktür. Eğitim camiamızın en tepesinde bizlere ışık tutan rehberlik yapan kişilersiniz. Yıl boyunca yapmış olduğunuz planlı programlı çalışmalardan dolayı sizlere çok teşekkür ediyorum. Eğitimimizin kalitesi sizin çalışmalarınızla daha da artacaktır. Hepinize   verdiğiniz destek ve itinalı çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un konuşmasının ardından toplantı gündemi doğrultusunda gündem maddeleri değerlendirildi ve yapılan çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.