DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Toplantı Yaptı

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile  Toplantı Yaptı

Denizli İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, 2014-2015 eğitim öğretim yılının sona ermesi üzerine ilçe milli eğitim müdürleri ile bir araya geldi.

 

İl Millî Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen toplantıda Müdür Yardımcısı Şener Bayram, Ragıp Çelik, Hüseyin Başgün, Şube Müdürleri Hüseyin Selçin ve Mustafa Vural ile on dokuz ilçe milli eğitim müdürü hazır bulundu.

 

2014-2015 eğitim öğretim yılında yapılan çalışmaların değerlendirildiği ve okulların kapalı olduğu yaz döneminde yapılacak çalışmalar ile yeni eğitim öğretim yılına tam ve eksiksiz girilmesi için planlamaların yapıldığı toplantıda İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz değerlendirmelerde bulundu.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz konuşmasında “Biz birbirimizi tamamlayan unsurlarız. Takım ruhu içerisinde başarılı bir eğitim öğretim yılını geride bıraktık. Sizlerin olağanüstü destek ve gayreti ile Denizli gerek TEOG gerekse LYS’de iyi bir başarıya imza attı. Daha resmi sonuçlar elimize ulaşmadı ama ilk onun içerisinde ve ilk bin de öğrencilerimiz var. Buradan hepsini tebrik ediyor ve başarılarını devamını diliyorum. Genel durumumuzu irdelemek için ilçenizdeki TEOG ve LYS başarı istatistiklerini çıkarınız. Ayrıca bağımlılıkla mücadele çalışmalarımız önemini korumakta bunun üzerinde titizlikle durmalıyız” dedi.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un yaptığı değerlendirmenin ardından müdür yardımcıları ve şube müdürleri tarafından değişen mevzuatların getirdiği yenilikler hakkında bilgilendirme yapılırken il geneli uygulamalarda birlik ve beraberliğin sağlanması için talimatlar verildi.

 

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.