DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Mesai Arkadaşları ile Bayramlaştı

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Mesai Arkadaşları ile Bayramlaştı

Ramazan Bayramından sonraki ilk iş gününde Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz İl Millî Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ve personeli ile millî eğitim müdürlüğü yemekhanesinde bayramlaştı.

 

Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz “Geçmiş Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. Allah aynı şekilde ve aynı duygular içerisinde tekrar bayramları göstermeyi nasip etsin. Sizlerin de bildiğiniz üzere iki dini bayramımız var. Bayramlar bizim örf ve adetlerimizi, ulus olma ve millet olma bilincimizi gelecek nesillere taşıyabilmemiz adına çok önemli. Onun için bu bayramlarımızı en içten duygularla yerine getiriyoruz. Milletçe hep birlikte dostluk, kardeşlik ve arkadaşlık bağları içerisinde kutladığımız sürece aile ve ülke içerisinde mutluluklar devam edecektir. Eğitim camiası olarak bir aileyiz. Güleryüz, sevgi ve saygı ortamı içerisinde çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Bayramlar aile içerindeki kırgınlıkların dargınlıkların bittiği manevi zamanlardır. Geçmiş bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, çocuğunuzla çoluğunuzla mutlu bir hayat sürdürmenizi diliyorum” dedi.

 

 

İl Millî Eğitim Müdürlüğü çalışanlarına başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür eden Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, tüm personel ile teker teker bayramlaşarak bayramlarını kutladı. 

 

BayramlaşmaBayramlaşmaBayramlaşmaBayramlaşma

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.