DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Okul Müdürleri ile Toplantı Yapıldı

Özel Okul Müdürleri ile Toplantı Yapıldı

Denizli Final Okulları’nın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya  İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Müdür yardımcıları Mustafa Özevcimen, Şener Bayram ve ilimizde kurulu bulunan tüm özel okulların yöneticileri katıldı.

 

    Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz katılımcılara hitaben “ Bu yıl itibarıyla Denizli’mizde 360 tane özel okulumuz var. Denizli eğitimin her alanında daha da iyiye giden ve model alınan illerden biridir. Bu da siz yöneticilerimiz ve öğretmenlerimiz sayesinde. Her yıl olduğu gibi LYS ve TEOG sınavlarında Denizli’miz yine en üst sıralarda. Bu bizlere gurur veriyor.

  

     Okullarımızın; anaokulu, ilkokul, ortaokul, liselerimizin sayılarının ve fiziki şartlarının artırılmasında hayırseverlerimizin çok büyük katkıları var. Her yıl yüze yakın okulumuzda onarımlar yapıyoruz ve halen inşaatı devam eden 29 tane okulumuz var. Hayırseverlerimizin yaptırdıkları okulların hepsi birer marka. Özel okullarımızdaki fiziki şartlar bu şekilde olduğu takdirde bizim başarımız kendiliğinden ortaya çıkıyor. Denizli artık başarılarıyla bir eğitim şehri ve bunun mimarları da sizlersiniz.Özel okulların sayısı ve kalitesi ne kadar artarsa devletimizin üzerindeki yük o kadar azalır ve Denizli’mizin eğitim seviyesi de artar.

      

     Öğrencilerimizi, evlatlarımızı bilgili, donanımlı, teknolojiye hakim, vatan, millet, bayrak ve aile sevgisine sahip bireyler olarak yetiştirmeliyiz. Eylül ayı başı itibariyle okullarımız eğitim öğretim yılına her anlamda hazır halde olması için gerekli tedbirlerin alınmasını istirham ediyorum. Sizlere başarılar diliyorum. Yeni eğitim öğretim yılının daha da başarılı olacağına inanıyorum.” dedi.

      

    Toplantıda “e-okul” hakkında bilgi verildi. Toplantıya katılanlara “ e-okul” iş ve işlemleri hakkında teknik detayları Müdür Yardımcıları Mustafa Özevcimen ve Şener Bayram verdiler.

    

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.