DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Eğitim Okul ve Kurum Müdürleri Ödüllendirildi

Özel Eğitim Okul ve Kurum Müdürleri Ödüllendirildi

2015 Mayıs ayı Engelliler Haftası Etkinliklerinde ve yıl boyunca gösterdikleri üstün çaba ve çalışmalarından dolayı ilimizde görev yapan özel eğitim okul ve kurum müdürleri ödüllendirildi.

 

Denizli Valisi Şükrü Kocatepe tarafından Başarı Belgesi ile ödüllendirilen okul kurum müdürlerine belgelerini İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz verdi.

 

Yeşilköy İbrahim Cengiz Özel Eğitim Meslek Lisesinde yapılan ödül törenine İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Şube Müdürü Fikret Sarısoy ile ilimizde görev yapan özel eğitim okul kurum müdürleri katıldı.

 

Başarılı müdürlerin belge töreni öncesi konuşan Müdür Oğuz “Sizleri en içten dileklerimle tebrik ediyorum. Denizli Millî Eğitim Müdürlüğünü özel eğitim alanında marka yaptınız.

 

Eğitim her alanında başarıya odaklandık. Ancak özel eğitim okullarımızın ayrı bir önemi ve hassasiyeti var. Hiç kimse çocuğunun engelli veya özürlü olmasını istemez. Ama biz bunu Cenab-ı Allah’ın takdiri olarak görüyoruz. Engelli olan yavrularımıza anaokulu çağından başlayarak en iyi şekilde eğitim vermek için çabalıyoruz. Bugün geldiğimiz nokta itibari ile Denizli okul öncesi eğitim başta olmak üzere temel eğitim, ortaöğretim, özel eğitim ve diğer tüm alanlarda marka bir şehirdir.

 

Başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizleri tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim” dedi.

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.