DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürlüğü Bayramlaşma

Millî Eğitim Müdürlüğü Bayramlaşma

Kurban Bayramından sonraki ilk iş gününde İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz personeli ile milli eğitim müdürlüğü yemekhanesinde bayramlaştı.

 

Bayramlaşma törenine müdür yardımcıları, şube müdürleri, şefler, memurlar ve diğer personel katıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz yaptığı konuşmasında “Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum. Aynı zamanda 2015-2016 eğitim öğretim yılına bugün başladık. Yeni eğitim öğretim yılının tüm camiamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bayramlar hepimiz için son derece önemlidir. Sağlığımız olduğu sürece birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi pekiştirmek için bayramlarımızı en iyi şekilde kutlamamız gerekiyor. Bayramlarda büyükleri, yaşlıları ve hastaları ziyaret etmek görevimiz olmalıdır. Dini bayramlarımız bu nedenle örf ve adetlerimiz açısından son derece önemlidir. Gönül istiyor ki her günümüz bayram havasında geçsin. Eşinizle, çocuğunuzla ve yakınlarınızla daha nice bayramlar geçirmenizi temenni ediyorum. Sizlere en içten dileklerimle Allah’tan sağlık sıhhat diliyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

 

Müdür Oğuz konuşmasının bitiminde; 2015-2016 eğitim öğretim yılının güzel ve anlamlı bir törenle açılışının gerçekleştiğini belirtti. Yeni eğitim öğretim yılı boyunca güzelliklerin devam etmesini temenni ederken, personelinin başarılı çalışmalarının devam ettiği sürece bu güzelliklerinde devam edeceğini söyledi.

 

Bayramlaşma konuşmasının ardından İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, tüm personel ile teker teker bayramlaşarak bayramlarını kutladı.

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.