DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı

İlçe Millî Eğitim Müdürleri Toplantısı

Denizli İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, ilçe milli eğitim müdürleri ile bir araya geldi.

 

İl Millî Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen ve 19 ilçe millî eğitim müdürü ile İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Özevcimen’in katıldığı toplantıda “Özel Öğretim Kurumları ile ilgili işlemler” ve “Eğitim Öğretim Faaliyetleri ve Güvenlik Tedbirleri” konuları üzerinde Millî Eğitim Bakanlığınca yayımlanan Genelge ve yazılar üzerinde duruldu.

 

Denizli İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz toplantıda yapmış olduğu konuşmada “Kurban Bayramının öncesinde Ankara’da Millî Eğitim Bakanımız Sayın Nabi Avcı’nın başkanlığında müsteşar ve genel müdürlerimiz ile 81 il milli eğitim müdürünün katıldığı bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda Bakanımızın eğitim çalışmaları konularında vermiş olduğu direktifleri ve bakanlık bürokratları tarafından yapılan sunumlardaki; yeni eğitim öğretim yılında özel öğretim kurumları ve işleyişi, 2016 yılı bütçe ve yatırım faaliyetleri,  yönetici ve öğretmen atama işlemleri ile hayat boyu öğrenme faaliyetleri konularında sizlere bilgilendirme yapmak istedim” dedi.

 

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un konuşmasının ardından Müdür Yardımcısı Mustafa Özevcimen; 5580 Sayılı Özel Öğretim Kurumları Kanunu, 6528 Sayılı Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun, Millî Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği, MEB 2015/23 ile 2015-25 Sayılı Genelgeleri ve Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğünün 7131487 sayılı yazıları hakkında ilçe milli eğitim müdürlerine sunular eşliğinde bilgilendirmeler yaptı.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.