DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Disleksi Derneği İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’u Ziyaret Etti

Disleksi Derneği İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’u Ziyaret Etti

3-9 Kasım "Disleksi Farkındalık Haftası" kapsamında Denizli Disleksi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’u ziyaret ettiler.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz,  Denizli Disleksi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Elmas Berber ve beraberindeki Serpil Bakacak ile Ümmü Yalçınkaya’yı makamında kabul etti.

 

Dernek Başkanı Elmas Berber, dernek hakkında bilgiler vererek, amaçlarının ülkemizde disleksinin eğitim camiası ve ebeveynler tarafından tanınması, okul yaşantısının dislektik çocuklar için travmatik olmaması, anne babaların dislektik çocuklarına destek olma yöntemlerini öğrenmelerini ve disleksi eğitimi konusunda uzmanlar yetiştirmek olduğunu söyledi.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Disleksi Farkındalık Haftası kapsamında dernek ile ortak çalışmalarının olduğunu, dernek tarafından hazırlanan afişlerin il genelindeki okullara asılarak bu konuda tüm kamuoyunu bilgilendirmeyi amaçladıklarını belirtti. Dernek başkanına ve üyelerine ziyaretlerden dolayı teşekkür ederek, dernek çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.