DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Sporcularımız Şampiyon Oldu

Özel Sporcularımız Şampiyon Oldu

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2015 yılı faaliyet programında yer alan Özel Sporcular Erkekler Voleybol Şampiyonası sona erdi.

 

Samsun´un 19 Mayıs ilçesinde 19 Mayıs Gençlik ve Spor Kompleksinde gerçekleştirilen şampiyonada bölgelerinden gelen 8 takım, eleme usulüne göre birbirleriyle karşılaştı. Final maçında İstanbul Vala Gedik´i 2-0 yenen Denizli Çamlık Özel Eğitim Merkezi Öğrencileri şampiyon olarak ilimize döndü.

 

Ayaklarının tozu ile ilimize dönen Denizli Çamlık Özel Eğitim Merkezi Müdürü Yavuz Yıldırım, Müdür Yardımcısı Rengin Tillem, Beden Eğitimi Öğretmenleri Onur Karakuşoğlu, Nazan Bulut, şampiyon takım öğrencilerinden Emre Yavuz, Emir Sami Onarır, Mehmet Kamar, Oğuzhan Turşucu ve Aydın Horzum’u İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz makamında kabul etti.

 

Şampiyonluk kupasını il millî eğitim müdürüne takdim eden özel sporculara Müdür Oğuz başarılarının anısına hediyeler verdi.

 

 

Şampiyonları ve öğretmenlerini kutlayan Müdür Oğuz “il olarak eğitimin her alanında iddialıyız. Adını başarılarla duyuran bir şehir olduk. Bugün özel öğrencilerimizle ve öğretmenlerimizle bir kez daha gururlandık ve sevindik. Başarılarının devamını diliyorum. Eğitimle aşılamayacak engel yoktur” dedi.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.