DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Down Sendromlular Avrupa Yüzme Şampiyonumuzu Ağırladık

Down Sendromlular Avrupa Yüzme Şampiyonumuzu Ağırladık

İtalya’da düzenlenen Down Sendromlular Avrupa Şampiyonasından 3 altın, 2 gümüş ve 3 bronz madalya ile dönen Merkezefendi Çamlık Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi öğrencisi ve aynı zamanda Türkiye Yüzme Milli Takımı sporcusu şampiyonumuz Muhammed Tuğrul Şahin’i İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz makamında kabul etti.

                                                                                                                    

Ziyarette İl Millî Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Fikret Sarısoy, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Denizli İl Temsilcisi İskender Tunç, Okul Müdürü Yavuz Yıldırım, Şampiyonumuz Muhammed Tuğrul Şahin ve annesi Hatice Şahin hazır bulundu.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz konuşmasında “Çamlık Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi öğrencilerimizden Muhammet Tuğrul Şahin kardeşimiz Yüzme Avrupa şampiyonasından altın madalya ile dönerek bizlere bir sevinç daha yaşattı. Bu vesile ile başta kendisine, annesine, idarecilerimize öğretmenlerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Denizli Millî Eğitim Müdürlüğü olarak sizlerin de bildiğiniz üzere işimiz eğitim. Bunun yanında sosyal etkinlik alanında, spor alanında ve genel yetenek alanlarında başarı gösteren öğrencilerimizle gurur duyuyoruz. Denizli başarılı bir il. Sadece üniversite sınavlarında veya TEOG’larda değil özel eğitimde de marka şehir. Özel eğitim okullarımızın her biri ayrı bir model ve her biri ayrı güzelliklerle doludur. Engelli yavrularımıza hizmet vermek bizim için ayrı bir şereftir. İnanıyorum ki Muhammet Tuğrul’umuz dünya şampiyonu olacak ve bizleri tekrar gururlandıracaktır. Müdürlüğümüz adına kendisini küçük altın ile ödüllendirmek istiyorum. Başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 

 Şampiyonumuz AğırladıkŞampiyonumuz Ağırladık

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.