DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’dan Dr. Barbaros Kon’a plaket

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’dan Dr. Barbaros Kon’a plaket

İlimiz Rehber Öğretmenlerine yönelik “Temel Koçluk ve Koçluk Becerilerini Geliştirme Eğitici Eğitimi” veren Dr. Barbaros Kon’a İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz plaket verdi.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz , Hümanika Yönetici Danışmanlığı Özel Eğitim ve Hizmetleri Merkezinde Dr. Barbaros Kon’u Şube Müdürü Fikret Sarısoy ile birlikte ziyarette bulundu.

 

Ziyarette Denizli eğitimine vermiş olduğu katkılardan dolayı Dr. Barbaros Kon’a plaket veren Müdür Oğuz “Rehberlik öğretmeni 15 arkadaşımıza 02-06 Kasım 2015 tarihleri arasında eğitici eğitmeni olarak koçluk eğitimi verdi. Bu 15 arkadaşımızda eğitim aldıkları konuları sahalarında çok iyi değerlendirecekler. Barbaros hocamızın katkıları devam edecektir. Tekrar teşekkür ederek plaketi takdim ediyorum” dedi.

 

Dr. Barbaros Kon konuşmasında “Eğitim camiası ile çalıştığım sürede sizin liderliğinizde harika bir ekibiniz olduğunu gördüm. Millî Eğitimde benimde iki çocuğu eğitim görmekte. Oğlumu ve kızımı emanet ettiğim insanların çok değerli insanlar olduğunu görme fırsatım oldu. Güzel bir çalışma gerçekleştirdik. Bu imkanı sağladığınız için teşekkür ederim” dedi.

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.