DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Görme Engelliler Ortaokulunda Öğretmenlerle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Müdürümüz Görme Engelliler Ortaokulunda Öğretmenlerle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

3 Aralık Dünya Engelliler Gününde İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Eğitim Kurumları Yaptırma ve Yaşatma Derneği Denizli Görme Engelliler Ortaokulu’na ziyarette bulundu.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’a  Şube Müdürü Fikret Sarıtepe, Merkezefendi İlçe Millî Eğitim Müdürü Adem Kılınç, Pamukkale İlçe Millî Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan ve okul müdür Mahmut Çiçek eşlik etti.

 

Eğitim Kurumları Yaptırma ve Yaşatma Derneği Denizli Görme Engelliler Ortaokulunda Görme Engelli Öğretmenlerle bir araya gelerek kahvaltı yapan Müdür Oğuz,  engelli vatandaşlarımızın önündeki engellerin kaldırılması, kendilerinin ve ailelerinin yaşam kalitesinin yükseltilmesi ve yaşama sevincinin arttırılması amacı ile çalıştıklarını, Denizli’nin özel eğitim alanında çok önde bir şehir olduklarını belirtti. Böyle anlamlı günde  sizlerle bir arada olmayı istedim. İmkanlar sağlandığında başarıya ulaşmada engel diye bir şey kalmaz. Bu okullarımızın bunun en güzel ve önemli örneklerinden biridir. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Buradan  “3 Aralık Dünya Engelliler Gününü” kutlar, sağlıklı günler dilerim dedi.

 

 

 04-12-201504-12-201504-12-2015

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.