DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

50. Yılında Denizli İmam Hatip Lisesi Protokolü İmzalandı

50. Yılında Denizli İmam Hatip Lisesi Protokolü İmzalandı

Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile DENİMDER (Denizli İmam Hatip Liseleri Mezunları ve Mensupları Derneği) Denizli İmam Hatip Lisesi’nin kuruluşunun 50. Yılı etkinlikleri projesi kapsamında bir protokol imzalandı.

 

 Denizli İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un makamında gerçekleşen protokol töreninde Şube Müdürü Ramazan Yılmaz, DENİMDER Başkanı Fatih Işık ve proje kapsamında oluşturulan 50. Yıl komisyonu üyeleri Mehmet Teke ile Süleyman Erdoğan hazır bulundu.

 

İmza töreni öncesi konuşan Müdür Oğuz “Müdürlüğümüzün Denizli Eğitiminde Hedef 2023 Projesi kapsamında öngörülen faaliyetlerden biri de ilimizdeki 40 yıl ve üstü hizmet veren okullarımızın tarihçelerinin hazırlanması idi. Bir şehirde 50 yıl hizmet veren okullarının olması o şehir için marka değeri olan bir unsurdur. Bu anlamda bizimle işbirliği yapmak isteyen tüm STK’lara kapımız açık. Bugün imzaladığımız bu protokolle DENİMDER bünyesindeki 50.Yıl Komisyonu ile önümüzdeki bir yıl içinde tüm imam hatip okullarımızda sosyal ve kültürel etkinlikler düzenleyeceğiz.” dedi.

 

Yapılan protokol kapsamında 1966 yılında kurulan Denizli İmam Hatip Lisesi’nin 50. Yılı olan 2016 yılı süresince yapılacak etkinlikler taraflar nezdinde kabul olunmuş ve etkinliklerin takvimi belirlenmiş oldu. 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.