DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Başkan Mazbatasını İl Milli Eğitim Müdürünün Elinden Aldı

Başkan Mazbatasını İl Milli Eğitim Müdürünün Elinden Aldı

Bakanlığımız ile Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığı arasında imzalanan protokolle uygulamaya konulan “Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Projesi’’çerçevesinde  Denizli İl Öğrenci Meclis Başkanı seçilen Acıpayam Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10/B sınıfı öğrencisi Emre Can Yamalı, mazbatasını almak üzere  İlçe Millî Eğitim Müdürü Talat Toktay ve okul müdürü Ahmet Başdoğan ile birlikte İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’u ziyaret etti. Ziyarette İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Şener Bayramda hazır bulundu.

 

       Öğrenci Meclis Başkanı Yamalı’ya mazbatasını verirken kısa bir konuşma yapan Müdür Oğuz: “Öncelikle beş adayın yarıştığı seçimi kazanan bu kardeşimizi tebrik ediyorum. Ankara’da Öğrenci Meclisi Başkanlığına aday olarak orada da başarılı olması dileğiyle, bu belgeyi kendisine takdim ediyor başarılarının devamını diliyorum. Denizli olarak hep başarılı olduğumuz için bu genç kardeşimizin de orada başarı elde edeceğine inanıyorum. Tekrar üstün başarılar diliyorum” dedi.

 

 

      Öğrenci Meclis Başkanı Emre Can Yamalı “Denizlimizi Ankara’da en iyi şekilde temsil edeceğiz.” dedi. Daha sonra ziyaretçiler Müdür Oğuz ile makamında hatıra fotoğrafı çetirdiler.18-12-2015

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.