DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çameli Belediyesinden Öğrencilere Spor Tesisi Müjdesi

Çameli Belediyesinden Öğrencilere Spor Tesisi Müjdesi

Çameli Belediyesi, İlçede önemli bir eksiği gidermek için ilk adımı attı. Belediye, Çameli Anadolu Lisesi bahçesine tenis kortu, voleybol ve basketbol sahalarından oluşan spor kompleksi yaptıracak. Spor tesisinin protokolü bugün Valilikte düzenlenen törenle imzalandı.

 Valilik Makam Toplantı Salonunda düzenlenen protokol imza törenine, Valimiz Şükrü Kocatepe, Çameli Kaymakamı Şeref Albayrak, Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, İl Milli Eğitim müdürü Mahmut Oğuz ile Hayırsever İşadamı Mustafa Özpek katıldı.

 Belediye olarak bütün okulların ihtiyaçlarını gidermek için ellerinden geleni yaptıklarını söyleyen Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan; “Anadolu Lisemiz Çameli ile Bıçakçı Mahallemizin arasında yer alıyor. 2014 yılında eğitim öğretime açtığımız bir Anadolu Lisemiz. Yaptığımız bu protokoller ile bölgemize diğer hayırseverlerimizin de dikkatini çekmiş olacağız. Hayrın küçüğü büyüğü olmaz. Protokol hayırlara vesile olsun.” dedi.

    Valimiz Şükrü Kocatepe ise Çameli Belediyesinin öğrencilerimiz adına ve spora gönül veren herkes için önemli bir projeye imza attığını vurgulayarak; “Çameli Belediyemiz, ilçemize tenis kortu, basketbol ve voleybol sahalarının bulunduğu bir tesisi kazandıracak. Çameli ilçemiz uzak ilçelerimizden olduğu için birçok hizmete ihtiyacı olan bir yer. Şu an birçok ihtiyaç yerine getiriliyor. Hükümetimizin Devlet Hastanesi ve yol yapımı gibi birçok yatırımları var. Belediyemizin yapacağı bu tesisin hayırlı olmasını temenni ediyorum.” diye konuştu.

   Konuşmaların ardından spor tesisinin protokolü Valimiz Şükrü Kocatepe, Çameli Kaymakamı Şeref Albayrak ve Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan tarafından imzalandı.

    İçinde tenis kortu, basketbol ve voleybol sahalarının da bulunacağı spor tesisi 14.813 metrekare alana yapılacak ve 120.000 TL’ye mal olacak

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.