DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Destekleme ve Yetiştirme Kursları 2.Dönem Toplantısı Yapıldı

Destekleme ve Yetiştirme Kursları 2.Dönem Toplantısı Yapıldı

2015-2016 Öğretim Yılı 2. Döneminde açılacak ‘Destekleme ve Yetiştirme Kursları’ ile ilgili toplantı, 22 Aralık 2015 Salı günü Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Müdür Yardımcısı Şener Bayram ve 19 İlçemizin kurslardan sorumlu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri katıldı. 

 

Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz katılımcılara hitaben: “Toplantımızın konusu yetiştirme kurslarıdır. İlçelerinizde kurslar ile ilgili tüm işlemleri takip ve denetimini en üst düzeyde yapmanızı istiyoruz. Az önce tele konferans ile yaptığımız toplantıda sayın Müsteşarımız da bu konunun üzerinde hassasiyetle durulması gerektiğini bizlere iletti. Sizlerden istirhamım bu konuda gerilemeye asla müsaade etmemenizdir. Çocuklarımızın yetiştirme kurslarına devamlılığının sağlanmasını istiyoruz. Aileler ile görüşülerek bu yetiştirme kurslarının faydası ve farkı anlatılmalıdır. Yetiştirme kursları, çocuklarımızın sınavlara en iyi şekilde hazırlaması için verilen bir hizmettir. İşte bu noktada sizlere çok ihtiyacımız var. Sizleri özellikle çağırdık çünkü bu konunun direk takipçisi sizlersiniz ve bizlerin sizlerden bu konuda çok yüksek beklentilerimiz var. Okul müdürleri, öğretmenler ile saha çalışması yaparak aileleri bilinçlendirip kurslarımızın dolu dolu geçmesini sağlamanızı istiyoruz. Hepinize teşekkür ediyorum, tüm arkadaşlarıma da selamlarımı iletmenizi istiyorum.” Dedi.

 

 

İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Şener Bayram, 1. Dönem için açılan kursların tamamının yarıyıl tatili itibariyle sistem üzerinden sonlandırılacağını, 2. ve 3. Dönem kursları ile ilgili iş ve işlemlerin e-kurs modülünden gerçekleştirileceğini; iş ve işlemlerin güncellenen kılavuz hükümlerine göre yapılması gerektiğini ifade ederek kılavuz maddelerini açıkladı.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.