DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DRT Denizli’nin Kitap Bağış Kampanyası Ortaokula Kütüphane Oldu

DRT Denizli’nin Kitap Bağış Kampanyası Ortaokula Kütüphane Oldu

DRT Denizli’nin sevilen programı Sabah Keyfi’nde başlatılan kitap bağışı kampanyası sonrası toplanan kitaplarla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Pamukkale
İlçesi Hüsamettin Kulaklı Ortaokulu’nda kütüphane oluşturuldu.  DRT Denizli’nin kampanyasında yapılan bağışlar sonucu toplanan kitaplar ‘Sabah Keyfi’ Programı Yapımcı ve Sunucusu Arzu Özkan tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim edildi.

 

Yaklaşık 1 ay süren kampanya izleyicilerden ve konuklardan yoğun ilgi gördü. Kısa sürede toplanan kitaplar, Hüsamettin Kulaklı Ortaokulu’nda kütüphaneye dönüştü. Programda toplanan kitaplar, Hüsamettin Kulaklı Ortaokulu’nda düzenlenen törenle teslim edildi.

 

Kitap teslim törenine; İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Vural, Pamukkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Erdoğan, Hüsamettin Kulaklı Ortaokulu Müdürü Kadir Dabancalı, okulun öğretmenleri öğrenciler ve veliler katıldı.

 

İl Millî Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz  DRT Denizli Ekibine Teşekkür Etti

 

Kitap bağışı sonucu Hüsamettin Kulaklı Ortaokulu’nda hayata geçirilen kütüphane hakkında konuşan Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz “DRT Denizli ve yetkilileri tarafından okulumuza 400 kitap bağışı yapıldı. Sizlerin şahsında DRT ekibine, her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yavrularımıza isterse bir kitap hediye etsinler, bu bizim için son derece önemlidir. Bu  400 kitap bizim için son derece önemlidir.

 

 

İlimizde yaptığımız eğitim çalışmalarında bizimle birlikte olarak; bunların kamuoyuna duyurulması ve tanıtılmasında büyük katkı sağlayan ayrıca haberlerimize yer vererek eğitime destek veren medya kuruluşumuza ayrıca teşekkür ediyorum. Yeter ki bu yavrularımız okusun. Yeter ki bu yavrularımız başarılı olsun, biz her zaman eğitimin ve çocuklarımızın hizmetindeyiz” dedi. 

 

30-12-201530-12-201530-12-201530-12-201530-12-201530-12-2015

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.