DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İmam Hatip Okulları Değerlendirme Toplantısı

İmam Hatip Okulları Değerlendirme Toplantısı

Anadolu imam hatip liseleri ve imam hatip ortaokulları müdürleri değerlendirme toplantısı Cedide Abalıoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda yapıldı.

 

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Din Öğretimi Hizmetleri Şube Müdürü Ali Şahinarslan,  anadolu imam hatip liseleri ve imam hatip ortaokulları müdürleri katıldı.

 

Anadolu imam hatip liseleri ve imam hatip ortaokulları müdürleri toplantısında konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz “İmam Hatip okulları vizyon sahibi olmalıdır. Eğitimdeki örnek uygulamalarınızla ön planda olmalısınız. İmam Hatip okulları sosyal, fen ve dini ilimleri öğreten çok yönlü kurumlardır.

 

Eğitim çıtasını yukarılara sürüklemeye devam edeceğiz. Mesleki eğitimde gerek fiziki gerekse donanım anlamında mükemmelliği en üst olarak hedefliyoruz. Tüm çalışmalarımızda bir bütün olarak hep birlikte koşuyoruz. Eğitim ve eğitim yöneticiliği sevda işidir. Eğitimde geriye gitme gibi bir lüksümüz yok. Çalışmalarınızda başarılar temenni ediyorum” dedi.

 

Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları Müdürleri toplantısı okulların ihtiyaçlarının tespiti ve soru-cevap bölümü ile son buldu.

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.