DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çamlık Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu Öğrencileri Valimizi Ziyaret Etti

Çamlık Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu Öğrencileri Valimizi Ziyaret Etti

Eğitilebilir her gruptan öğrencilerin eğitim gördüğü Çamlık Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulundan bir grup öğrenci Valimiz Şükrü Kocatepe’yi ziyaret etti.

 

Valilik Makamında gerçekleşen ziyarete, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Çamlık Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu Müdürü Yavuz Yıldırım, Müdür Yardımcısı Rengin Tillem, Okul Aile Birliği Başkanı Yeter Çam ile öğrenciler katıldı.

 

Öğrencilerin Kamuda görev yapan Bürokratları ve yaptıkları görevleri çok merak ettiklerini söyleyen Okul Aile Birliği Başkanı Yeter Çam, kendilerini kabul ettikleri için Valimiz Şükrü Kocatepe’ye teşekkür etti. Çocukların ve engelli ailesi olarak kendilerinin kamu alanlarında yaşadıkları sıkıntıları anlatan Çam, Okul Aile Birliği olarak da yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

 

 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Valimiz Şükrü Kocatepe ise, “Denizli’de 9 binada 17 özel eğitim okulumuzla hizmet veriyoruz. Özel eğitim okullarımızın her biri marka ve Ülkemizde alanında örnek. Denizli’mizde özel eğitime ihtiyacı olan bireylerin eğitim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla özel olarak yetiştirilmiş personel, geliştirilmiş eğitim programları ve yöntemleri ile onların ihtiyaç ve özelliklerine uygun ortamlarda hizmet veriliyor. Özel eğitime ihtiyacı olan bireylerimiz bizlere emanet kişiler. Engeli bulunan ve özel eğitime ihtiyacı bulunan çocuklarımızın sıkıntı yaşamadan eğitim alması bizim için çok önemli. Devletimiz engellilerimizin ihtiyaçlarını ve sıkıntılarını gidermek amacıyla önemli çalışmalar yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bu konuda başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sayın Sema Ramazanoğlu’na teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Bir süre çocuklarla sohbet eden Valimiz Şükrü Kocatepe, ziyaretin sonunda özel eğitime ihtiyacı olan çocuklarımızla hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 03-03-201603-03-201603-03-2016

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.