DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullar Bilgi Dolu Kurumlardır

Okullar Bilgi Dolu Kurumlardır

18-03-201618-03-2016 

Merkezefendi ilçesi Lütfi Ege Anadolu Lisesi’nin ev sahipliğini yaptığı ortaöğretim kurumları toplantısına İl Milli Eğitim Müdür Mahmut Oğuz, Müdür Yardımcısı Şener Bayram, Ortaöğretim Kurumlarından sorumlu ilçe milli eğitim şube müdürleri, ortaöğretim kurum müdürleri ile Mebbis Yöneticileri Saffet Avcı ve Abdullah Kurt katıldı.

 

 

 

Okul müdürlerinin bir araya gelerek uygulamalar konusunda fikir teatisinde bulunmanın önemini vurgulayan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz konuşmasında: “ Amacımız belli arkadaşlar. Bu konuda zaman zaman bir araya geleceğiz. Bizim bir hedefimiz var. Denizli de ortaöğretim kurumlarındaki başarıyı en üst seviyeye çıkarmak için el birliği ile mücadele ediyoruz.

 

 

 

Derdimiz; öğrencisiyle, öğretmeniyle, velisiyle bu bayrağı nasıl dalgalandırabiliriz. Sürekli söylediğimiz gibi okullar bilgi dolu kurumlar haline getirilecektir. Bunu yaparken fiziki anlamda da çok iyi iyileştirmeler yapacağız. Tertip düzen ve tüm ilişkilerdeki diyaloglarımız çok güzel olmalıdır. Sizler sayesinde Denizli eğitim alanında kabuğunu kırdı. Başarı anlamında çok iyi olan okullarımız var.

 

 

 

Yatılı olan okullarımızı yeme-içme, nevresim, çarşafında tutunda A’dan Z’ye her şeyi ile bakanlığımız ve bizler adım adım takip ediyoruz. Temizlik ve tertip düzen konularında bütün tedbirleri almanız gerekir. Bizler bu konuları aştık artık ama sürekli kendimizi yenilemeliyiz.

 

 

 

Sizlerin görevlerinin zor olduğunu biliyorum. Okullarda güzellikler yaratılmasını istiyoruz. Bizler sizlerin emrinizdeyiz. Samimi aile ortamı şeklinde sorunlarımızı çözebiliriz” dedi.

 

 

 

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz’un konuşmasın ardından Ortaöğretim Hizmetlerinden Sorumlu Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Şener Bayram Ortaöğretim Kurumlarında dönem notu oluşmayan öğrencilerin durumu hakkında bilgi vererek; pansiyon, Destekleme ve Yetiştirme Kursları iş ve işlemleri ile e-okuldaki bazı modüllerin kullanımı konularında açıklamalarda bulundu.

 

 

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.