DENİZLİ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Şükrü Kocatepe Güney ve Buldan İlçelerinde İncelemelerde Bulundu

Valimiz Şükrü Kocatepe Güney ve Buldan İlçelerinde İncelemelerde Bulundu

 

Valimiz Şükrü Kocatepe, Güney ve Buldan ilçelerinde incelemelerde bulundu. İlk olarak Güney’e giden ve daha önce İlçenin Adliye binası olarak hizmet veren, şu an Devlet Hastanesine dönüştürülmek üzere tadilatı devam eden binada incelemelerde bulunan Valimiz Şükrü Kocatepe, inşaatın en kısa sürede tamamlanarak binanın hizmete açılması talimatını verdi.

 

 

 

Beraberinde İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ile birlikte Güney ilçesine giden Valimiz Şükrü Kocatepe, İlçe Hükümet Konağı önünde Kaymakam Onur Şatıroğlu ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. İlk olarak İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Valimiz Şükrü Kocatepe, daha sonra aynı yerleşkede yer alan daha önce Adliye hizmet binası olarak kullanılan ancak şu an Devlet Hastanesine dönüştürülmek üzere tadilatına başlanan binada incelemelerde bulundu. 10 yataklı olarak tefriş edilen binanın son durumu hakkında yetkililerden bilgi alan Valimiz Şükrü Kocatepe, tadilatın hızlandırılmasını ve binanın bu yıl içinde hizmete açılması talimatını verdi.

 

 

 

Valimiz Şükrü Kocatepe, daha sonra Hayırsever İşadamı Yasin Tokat’ı işyerinde ziyaret etti. Hayırseverimiz ile birlikte Hayırseverimizin babası Fevzi Tokat adına yaptıracağı okul bölgesinde incelemelerde bulunan Valimiz Şükrü Kocatepe, yapılacak okul hakkında yetkililerden bilgi aldı. 1958 yılında yaptırılan ve şu an ekonomik ömrünü tamamlayan Güney Atatürk Ortaokulu binası 28 Nisan 2016 tarihinde yapılacak TEOG sınavının ardından yıkılarak yerine Hayırsever İşadamı Yasin Tokat tarafından 18 derslikli Ortaokul yaptırılacak. Valimiz Şükrü Kocatepe, yetkililere planlanan tarihte binanın yıkılarak yerine yeni yapılacak okul için hazırlıkların biran önce tamamlanması ve inşaatına da en kısa sürede başlanılması talimatını verdi.

 

 

 

İlçe Merkezini gezerek esnaf ve vatandaşlarla da bir araya gelen Valimiz Şükrü Kocatepe, vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi. Son olarak Güney Belediye Başkanı Halil Ayhan’ı makamında ziyaret eden Valimiz Şükrü Kocatepe, Başkan Ayhan’dan Belediyenin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 

 

 

Valimiz Şükrü Kocatepe Güney ilçe ziyaretinin ardından Buldan ilçesine geçti. Kaymakam Hacı Uzkuç tarafından karşılanan Valimiz Şükrü Kocatepe, yüklenici firma tarafından inşaatı tamamlanan İmam Hatip Lisesi’nde incelemelerde bulundu.

 

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 29 Ekim Bulvarı No174/1 Merkezefendi/Denizli - 0 258 234 20 00 //// 0 258 234 21 07

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.